Ginekolog Położnik W Okolicach Gorzyce

Cienista 5
40-779 Katowice

Pani dr. Gerber jest najlepszym lekarzem jakiego miałam do tej pory - ciepła, grzeczna, wyrozumiała a w dodatku chętnie służy poradą. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i rzeczowo. Bardzo polecam

NZOZ OLIMED Wielospecjalistyczne Poradnie Lekarskie
Zygmunta Krasińskiego 8
41-800 Zabrze

Od kilku lat leczylam się na niepłodność pierwotną. Kiedy udało sie zajść w ciążę i trafiłam do pana doktora na pierwsze badania prenatalne po wyjściu z gabinetu mimo nie calkiem najlepszych wiadomości poplakalam się ze szczęścia że trafiłam na tak rzeczowego i troskliwego lekarza. Wytlumaczyl mi wszystko, nawet kiedy o nic nie pytalam będąc w lekkim szoku bardzo mnie uspokoił. Mówili szczerą prawdę ale z ogromną dozą szacunku do moich uczuć. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, a byłam u wielu. Wróciłam do niego na drugie badania prenatalne, a dziś jestem po amniopunkcji i gdyby nie jego spokój i rzeczowość z jaką sie do mnie zwracal to wszystko kosztowałoby mnie dużo wiecej nerwów. Jestem spokojna o to co będzie. Dziękuję Panu doktorowi i Pani, która pomagała przy zabiegu i byla obecna podczas każdej wizyty. Z pewnością wrócę do jej gabinetu na trzecie badania prenatalne.

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Po raz pierwszy trafiłam do doktora Wojcieszka na konsultacje do I.O. w Gliwicach 15 lat temu. Rozpoznanie - rak szyjki macicy stopień II b. Z mojej strony przerażenie i powolne porządkowanie spraw rodzinnych - natomiast Pan Doktor planuje tok mojego leczenia. Brachyterapia, operacja, chemioterapia i ... jestem i cieszę się życiem. Nie ma drugiej takiej osoby do której miałabym takie zaufanie jak właśnie do doktora Wojcieszka. Mam śmiałość rozmawiać z nim na najbardziej intymne i osobiste tematy. A jego otwartość, humor i żarty potrafią zdziałać cuda – więcej niż terapia u najlepszego psychologa. Dla mnie jest najwyższej klasy lekarzem specjalistą i najwyższej klasy „CZŁOWIEKIEM” który ma wielkie serce dla innych. Panie Doktorze – po prostu - dziękuję że Pan jest.

dr Iman Hijazi

Szpital ul. Warynskiego

43-190 Mikołów

Profesjonalne podejście,ciepła,uśmiechnięta,pełna poświęcenia.Kobitki,to lekarka dla Was.

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Polecam doktora na 100% prowadził moja pierwsza ciążę i teraz druga. Wszystko bez problemu wizyta co 3 tygodnie. Co 6 tygodni badania kontrolne. Lekarz pyta jak się czuje czy biorę witaminy, na wszystko bez problemu odpowiada. USG bardzo dokładne:)

Opinia dodana przez: Magdalena

Bielsko-Biała

Polecam Panią Doktor. Super lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjentki. Delikatna. Wyrozumiała. Spokojna. Młoda. Bez oporów jej mówie, co czuje, co mi dolega. Na każdej wizycie mam USG i średnio, co drugą wizyte wziernikowanie. Cyto, co 2 lata.

Opinia dodana przez: Mariola

Sobańskiego 95
40-663 Katowice

Byliśmy na badaniu prenatalnym w sonomedico. Pomimo iż badanie na NFZ byłam bardzo mile zaskoczona. Nie dało się odczuć różnic między wizytą prywatną a tą na NFZ, co nie zawsze jest oczywiste. Doktor poświęcił nam czas, nie spieszył się wszystko dokładnie wyjaśnił, widać było jego ogromną wiedzę i kompetencje. Nie miał problemu by podczas badania obecny był mąż z córeczką.
Miałam do czynienia z różnymi lekarzami i Pana doktora z całego serca polecam.

Opinia dodana przez: Aleksandra

43-200 Pszczyna

świetny lekarz,miły, wszystko wyjaśnia,bardzo polecam, super się mną zajął

świetny lekarz,miły, wszystko wyjaśnia,bardzo polecam, super się mną zajął

44-370 Pszów

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Mało już jest takich. Prywatnie 80zł jak i Państwowo 0zł jest taki sam!!! Dokładny, cierpliwy, uprzejmy, mądry, rozsądny po prostu GODNY POLECENIA.

Sokolska 48 lok. 19
40-125 Katowice

bardzo jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. polceiła mi ja moja kolezanka. mam zdrowa coreczke. dziekuje pani doktor

Opinia dodana przez: katarzyna