Grudziądz Ginekolog Położnik

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

dr n. med. Paweł Sadłecki

Ginekolog położnik, Ginekolog

ul. Wiejska 20A
86-300 Grudziądz

Jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie na naszy, terenie. Tłumaczy wszystko tak jak jest, nie straszy, tylko tłumaczy. Podejscie jak do "człowieka" nie jak do przykrego obowiazku. Spokojny, opanowany, a wizyta i USG bezbolesne. Wszystko tłumaczy. Posiada okrycia by bez skrępowania poddać się badaniu. Gabinet wyposazony w pełni. Tylko brak wskazówek jak ktoś jest pierwszy raz gdzie ten gabinet (wejscie z boku).

Chełmińska 98/100 lok. 43
86-300 Grudziądz

Witam, polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. Bardzo profesjonalny lekarz.

Witam, polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. Bardzo profesjonalny lekarz.

Grudziądz

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Mielcarskiej...zawsze jest uprzejma, tłumaczy wszystko krok po kroku...Polecam :D

Poradnie specjalistyczne
plac Niepodległości 5
86-300 Grudziądz

Bardzo mily i delikatny. Starannie i umiejetnie wykonuje swoje obowiazki. Przeznacza duzo czasu na każde badanie.

Opinia dodana przez: Karolina

Morcinka 29
86-300 Grudziądz

Jestem bardzo zadowolona, ciążę i poród prowadził Pan Dr.,urodziłam zdrowego syneczka. polecam

Grudziądz

Jestem pacjentką doktora. Wg mnie to najlepszy lekarz w Grudziądzu, kompetentny. Prowadził moje ciąże , w tym zagrożoną, chuchał i dmuchał, abym ją donosiła. Bardzo dużo mu zawdzięczam Również bardzo miły i życzliwy człowiek.

Opinia dodana przez: Magdalena

Grudziądz

Dzięki niemu cieszę się dziś moim synkiem.

Dzięki niemu cieszę się dziś moim synkiem.

szpital miejski im biegańskiego
szpitalna
Grudziądz

Znakomity lekarz. Trafiłam do doktora przez przypadek kiedy po 2 poronieniach zaszłam w ciąży i jak najszybciej musiałam potwierdzić ciążę i rozpocząć leczenie a mojego lekarza nie było tego dnia. Pan doktor przyjął mnie mimo że nie byłam zarejstrowana i było juz po 19... od razu skierował mnie do szpitala aby rozpocząć leczenie i obserwować mnie a raczej moją fasolkę...urodziłam śliczną i zdrową córeczkę, pan doktor bardzo komprtentny, poświęca dużo uwagi i czasu, godny zaufania. Kiedy na początku ciąży musiałam mieć usg co 2 tyg to kazał przyjeżdżać mi do szpitala żebym tyle pieniędzy nie traciła.Super lekarz, każdemu polecam i cały czas jestem pod jego opieką

Nałkowskiej 19
86-300 Grudziądz

Pierwszy ginekolog który zbadał mi piersi, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ sama nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.