Lekarze Jasienica

Jacek Raszka

Jasienica

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Podchodzi do pancjentów z dużą empatią i dokładnością. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jarosław Kalarus

Internista, Kardiolog

43-392 Jasienica

Lekarz z prawdziwym powołaniem, z wielkim zaangażowaniem, pełny profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem, bardzo pomocny i uprzejmy w kontaktach z pacjentem. Świadomość, że jesteśmy w tak dobrych rękach, jest dla nas ogromnym komfortem psychicznym. Bardzo polecamy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz pomyślności i wszelkiego dobra w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Alicja i Jerzy

lekarz Artur Sczesny

Rehabilitant

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy - Zespół Poradni Ogólnych i Specjalistycznych
43-385 Jasienica

Polecamy tego lekarza,leczy mnie i żonę od lat. Jest uważny robi na miejscu odpowiednie badania ,świetnie wyjaśnia chorobę uczy jak postępować żeby ulżyć sobie w bólu i poprawić lub chociaż powstrzymać stan chorobowy np; mówi i pokazuje jakich ruchów unikać ,jak prawidłowo spacerować z kijami ,it.p. Ponieważ drSzczesny jest świetnym lekarzem{ ,niestety dla nas } ma wielu pacjentów i trzeba odczekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Jacek, Kil

Anestezjolog

ulica Jasienica 933
43-385 Jasienica

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.

lekarz Elżbieta Madej-Józefacka

Lekarz rodzinny

POZ Jasienica
Jasienica 845 lok. 2
43-385 Jasienica

Nie polecam, według tej lekarki wszystkie szczepienia są szkodliwe, głupie pytania typu "po co szczepicie dziecko", straszenie powikłaniami, co do uprzejmości z jej strony nie będę pisać, bo trzeba by było użyć słów uznanych za nie parlamentarne.... Chyba jak decyduje się zaszczepić dziecko, żeby w przyszłości uniknąć zachorowań, to jest moja decyzja a nie tej pani, i nic jej do tego, ma przebadać dziecko przed szczepieniem i tyle!!!

lekarz Siwek Arkadiusz

Internista, Wizyty domowe

Familia-med
Cieszyńska
Jasienica

To nie jest lekarz tylko sprzedawca z czasów PRL wchodząc do gabinetu słyszy się z jego ust Po znowu Pan tu przyszedł, w taką pogodę z tymi objawami w domu się zostaje. To raczej nie jest zachowanie godne lekarza, powinien na bazarze sprzedawać kapcie.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Maria Kubica-Kil

Familia-med
Cieszyńska
Jasienica

Nie polecam! Dziecko zdrowe na oko byle tylko szybko zaszczepic. Bardzo watpliwa wiedza w kwestii szczepien. Mam wrazenie ze wazne jest to zeby byla 100% wyszczepialnosc i tyle... a co sie pozniej z dzieckiem dzieje to juz nie jest istotne... Zamiast zastanowic sie dlaczego dziecko ma slaba odpornosc to przepisuje antybiotyk za antybiotykiem!!! Nawet zapobiegawczo! Medycyna czysto firmowo farmaceutyczna!!! Tylko leki leki czy potrzebne czy nie! Nie slucha dokladnie rodzica... ...

lekarz Maria Krzaklewska

Zdrowotna 845
43-385 Jasienica

Zdecydowanie nie polecam wizyty u Tej Pani Doktor. Wizyta trwała dość krótko jak dla kobiety której spodziewa się dziecka, badanie usg przeprowadziła szybko i stwierdząc że jestem w ciąży. Bez żadnego rozwinięcia tematu. Nie dowiedziałam się ile ma ile tygodni, zero pomiarów i kompletnie nic. Nie pozwoliła mi się wypowiedzieć, o cokolwiek zapytać, unikała odpowiedzi, jeżeli powtórzę pytanie to już odpowie takim nie miłym głosem i złym spojrzeniem. Zero szacunku ...
Opinia dodana przez: Niezadowolona pacjentka

lekarz Jacek Jonkisz

Internista, Kardiolog

43-385 Jasienica

Lekarz niekompetentny. Badanie EKG wydolnościowe zrobione bez jakiegokolwiek wywiadu i zagłębienia się w chorobę pacjenta. Brak komunikacji z pacjentem. Nie można o nic zapytać (wizyta na NFZ). Nie polecam tego Pana, który jeszcze nie zrozumiał, że z takim podejściem do pacjentów może zrobić karierę jedynie na zapyziałej wiosce.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Beata Balasa-Jamróz