Lekarze Kaźmierz

lekarz Andrzej Indyka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Poznańska 1
64-530 Kaźmierz

WSpaniały człowiek, ale odszedł od nas. Niech spoczywa w spokoju.

lekarz Olga Baron

64-530 Kaźmierz

Pani doktor jest bardzo miłą osobą i w moim odczuciu bardzo dobrym lekarzem. Dokładnie bada i jeśli trzeba zleca badania, tłumaczy, wyjaśnia, radzi i znajduje na to wszystko czas. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Jerzy Tecław

Jabłoniowa 23
64-530 Kaźmierz

Pan Doktor godny polecenia, leczy nie wyrywa zębów!!! Chodzę do niego z 10 lat, leczył mi zęby kanałowo, zakładał koronki które wyglądają naturalnie, cały czas jestem pod stałą opieką Doktora, jak mam problem dzwonię zawsze wysłucha, doradzi, bądź każe przyjść by obejrzeć mój problem. Jeden ząb który nadawał się do wyrwania leczył chyba z rok, walczył o ten ząb, ząb uratowany. Dziękuję jest Pan najlepszy:)))
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Stefan Wołoszczuk

Internista, Kardiolog

64-530 Kaźmierz

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, z sercem do serca Za wszystkie lata leczenia i opieki z serca dziękuję
Opinia dodana przez: iwona

lek. dent. Jakub Dudziak

64-530 Kaźmierz

Polecam Pana Jakuba, wyrywał mi już 3 zęby, w tym dwa za jednym razem (były w stanie szczątkowym), całkowicie bezboleśnie- ma naprawdę złote ręce! Podał też caly wachlarz mozliwosci uzupełnienia ubytków. Pełen profesjonalizm!

Magdalena Bartkowiak

Jana Pawła II 2 lok. a
64-530 Kaźmierz

Świetna dentystka, w najbliższym regionie nie ma lepszej. W razie czego to jest strona internetowa www.twojadentystka.net
Opinia dodana przez: Maciek

dr Masoud Chikha

64-530 Kaźmierz

Bardzo polecam-warto z Warszawy tutaj pojechać, lekarz ma ogromna wiedzę, potrafi zdiagnozować, miły, sympatyczny do rozmowy i przede wszystkim bardzo dobrym lekarzem, polecam
Opinia dodana przez: natalia bug.

lekarz Kamila Przybecka-Ciborek

64-530 Kaźmierz

Bardzo dobry lekarz. Czasem dmucha na zimne, ale to zawsze wychodzi na korzyść. Słucha swoich pacjentów, nie wymądrza się. Dokładnie wszystko tłumaczy. Często wysyła na badania dodatkowe. Nigdy nie twierdzi , że jest nieomylna. Pozostali lekarze pracujący w przychodni niestety nie odpowiadają moim oczekiwaniom. Są mili, uprzejmi, poświęcają czas pacjentowi, jednak mam wrażenie, że obawiają się stawiać jednoznaczną diagnozę.
Opinia dodana przez: Mama.

lekarz Artur Kułakowski

Chirurg ogólny, Urolog

64-530 Kaźmierz

Z czystym sumieniem Nie polecam!Tata trafił do lekarza z podejrzeniem raka pęcherza moczowego.Mimo wykonanego usg lekarz nie widział 4cm guza.Usg niestety nie było wykonane na pełnym pęcherzu .Wykluczył zaawansowany już nowotwór pęcherza moczowego z przerzutami i skasował 180zł

lekarz Magdalena Magnowska

ulica Gryczana 1
64-530 Kaźmierz

Byłam u Pani doktor już dwa razy. Bez problemu potrafi wytłumaczyć co i jak. Miła i uprzejma. Jeżdżę do Pani minimum raz w roku razem z koleżankami. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

Andrzej Chełminiak

64-530 Kaźmierz

NIE POLECAM - bardzo nerwowy lekarz, poswieca zbyt malo czasu pacjentowi, trudno otrzymac jakiekolwiek skierowanie do badan
Opinia dodana przez: Ila Nowak

dr n. med. Danuta Karmolińska-Kostrzewa

Neurolog

64-530 Kaźmierz

Najgorsza lekarka, jaką spotkałem. Otrzymałem skierowanie od rodzinnego lekarza, który podejrzewał RLS, aby zdiagnozować czy to jest ta choroba. Pani Danuta na początku wizyty zganiła mnie za brak wyników rezonansu, który miałem robiony jakieś 2 lata temu w związku z czym innym i nie wiedziałem, że mogą się przydać. Po opisaniu przeze mnie podejrzeń rodzinnego (nie pytała o objawy, nie zbadała mnie) zapytała jakie biorę leki i czy pomagają, po ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Elżbieta Dotka

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poznańskie Centrum Zdrowia
ulica Orzeszkowej 6
62-530 Kaźmierz

Byłam u Pan doktor 2 razy w życiu, raz wpisała mi bez tłumaczenia i omówienia skierowanie na angio tk, powinna mieć do tego podstawy, kontrast nie jest obojetny dla organizmu i jeśli da się coś zrobić bez to się to robi, jest jakaś niemiła, znerwicowana, na poczatku zgłaszanych objawow stwierdziła żenię wpisze skierowania na badanie bo jest drogie, głupia odpowiedź zamiast uzasadnić dla zdrowotnoaci pacjenta popiera się ceną, mojego dziadka ...
Opinia dodana przez: Królik doswiadczalny

lekarz Barbara Hawryluk

Anestezjolog

ul. Jeziorna 43
64-542 Kaźmierz

wywiad -wypełnienie ankiety na oddziale bez lekarza sprawność manualna i wiedza na temat wkłuć 0 rozmowa z pacjentem 0

lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

64-530 Kaźmierz

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Wiktor Soroko

Alergolog, Dermatolog

64-530 Kaźmierz

Absolutnie odradzam, byłam w przychodni na Opolskiej, Pan Doktor pół godziny naprawiał drukarkę po czym stwierdził, że bez sprzętu nie może mnie zbadać ani przypisać żadnego leku i podziękował za wizytę.

lekarz Małgorzata Popiel

Internista, Kardiolog