Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Ginekolog Położnik Kórnik

- 1 lekarz
# 1

lekarz Andrzej Baczyński

Anestezjolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 1

Przychodnia Lekaarzy Rodzinnych "Zdrowie"
ulica Poznańska 34 A
62-035 Kórnik

Średnia ocen: 2,8/5

Wielka pomyłka...wybrałam się ze względu na urlop mojego lekarza prowadzącego...w 7 tygodniu ciąży stwierdził, że widzi pusty pęcherzyk...na razie brak widocznego płodu, brak echa płodu, sam pęcherzyk ocenił na młodszy o ok tydzień! nie zauważył dużego mięśniaka którego mam od ...

Wielka pomyłka...wybrałam się ze względu na urlop mojego lekarza prowadzącego...w 7 tygodniu ciąży stwierdził, że widzi pusty pęcherzyk...na razie brak widocznego płodu, brak echa płodu, sam pęcherzyk ocenił na młodszy o ok tydzień! nie zauważył dużego mięśniaka którego mam od dawna, badanie niedelikatne...zostałam poinstruowana iż na razie mam zachowywać się tak jak bym była w ciąży. Nogi się pode mną ugięły...na drugi dzień pojechałam do mojej kliniki, do zastępcy mojego lekarza...który stwierdził prawidłowo rozwijającą się ciąże jak na 7 tydzień przystało...sama widziałam ruszającego się dzidziusia, który miał ponad 1 cm i słuchałam bicia serca. Mój ginekolog po wysłuchaniu diagnozy dr Baczyńskiego chwycił się za głowę i powiedział iż tacy lekarze nie powinni wykonywać swojego zawodu.
Sam gabinet w Kórniku pozostawia wiele do życzenia- do badania przygotowujesz się przy samym lekarzu! przy poodsłanianych roletach. Do tego prehistoryczne usg na którym nic nie widać.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: niepotrzebne nerwy


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat