Ginekolog Położnik Kraków

lekarz Marek Michalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Apamea
ulica Lea 22/u4

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży.
Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski
Badanie trwało około 30 min.
Pan doktor który przeprowadzał badanie jest niezwykle miły i uprzejmy a przy tym Profesjonalny!!!
Pan doktor zbadał dziecko dosłownie centymetr po centymetrze a przy tym tłumaczył każdy badany centymetr!!!!!!!!!!!
Po wykonanym badaniu USG Pan doktor dodatkowo omówił wynik badania oraz odpowiedział na wszystkie zadane pytania oraz przekazał wynik badania ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Roman Garlicki

ulica Madalińskiego 5/2

Prowadził mi ciążę. Jestem w 100% zadowolona z jego opieki w czasie ciązy jak i po porodzie. Jest specyficzny i nie każdy potrafi się z nim dogadać. Ja mogłam i polecam go każdej ciężarnej.

prof. dr hab. n. med. Rudolf Klimek

Kraków

Leczyłam się ok. 2 lata u Pana profesora z powodu "rozregulowania" okresu - tak brzmiała jego diagnoza. W efekcie brania sterty różnych tabletek hormonalnych i naprawdę dużej ilości pieniędzy, którą wydałam na te wszystkie wizyty i dodatkowe badania- jestem w punkcie wyjścia. Powiedziano mi,że jestem już zdrowa a cały czas ma te same objawy co przed podjęciem leczenia u profesora.... Jestem zawiedziona....

Józef Kokoszka

Warszawska 20/5

to lekarz z powolana zawsze trafna diagnoza leczy moja corke od 13 lat i dzis dzieki dok moja corka ma ma 2 letnego slicznego synka godny polecena

lekarz Wojciech Kolka

Ginekolog położnik, USG

Grzegórzecka 104/49
Kraków

Do Pana doktora trafilam przypadkowo, jako, ze moja Pani doktor nie mogla przeprowadzic zabiegu laparoskopii jaki mnie czekal. Dzis gdybym miała podjac decyzje o wyborze lekarza raz jeszcze, na pewno byłby to dr Kolka, nie chciałabym aby operowal mnie ktokolwiek inny, mam absolutnie 100% zaufanie do jego ogromnej wiedzy i profesjonalizmu.

Z Panem dr spotkałam sie po raz pierwszy w Klinice Pro Bono na ulicy Grzegórzeckiej 104 gdzie ...

dr Artur Ludwin

CenterMed
św.Łazarza14

O tym lekarzu można mówić tylko same pozytywy. Widać, że leczenie ludzi to jego pasja i powołanie a nie tylko zawód. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Baska

dr Olga Kacalska-Janssen

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Vip-med
Cegielniana 4
Kraków

Bardzo miła, sympatyczna godna polecenia pani doktor zna się na rzeczy. Nie zamieniła bym jej na innego lekarza za skarby świata.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Józefa Masny-Waligóra

ulica Starowiślna 88/11

Wizyta u tej Pani to trauma do końca życia.... Myślę, że już dawno temu powinna odejść na emeryturę. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ewa Zygiel

Os.Centrum E 16/7

Byłam pacjentką Pani Doktor przez 10 lat. Niestety prowadzenie przez nią mojej ciąży i poród otworzyły mi oczy.
Wizyty w prywatnym gabinecie są krótkie: badanie, usg i "dziękuję, widzimy się za 2 tygodnie". Była to moja pierwsza ciążą i na każdy koniec wizyty musiałam mówić: "Pani Doktor, ale ja mam jeszcze pytania". Nigdy sama nic od siebie nie powiedziała, ani nie zapytała czy mam pytania.
W połowie ciąży stwierdziła, że ...

Waldemar Pabiś

"Femina"

Kraków

Pan doktor jako ginekolog jest swietny, jest uprzejmy, duzo rozmawia, tlumaczy, niestyety jako ginekolog poloznik nie jest godny polecenia. Chodzilam do Pana doktora od 6tygodnia ciazy, byla to moja pierwsza wymazona ciaza duzo rozmawialam z panem doktorem i zyskal moje zaufanie mimo zlych opini. W 19 tygodniu poronilam niemialam zrobionych podstawowych badan genetycznych, niemialam robionych wszystkich badan ( czego ja niewiedzialam nieznalam sie na tym) gdy trafilam do szpitala po ...

Ginekolodzy położnicy w Krakowie