Ginekolog Położnik Kraków

lekarz Piotr Giertuga

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

ul. Odrzańska 4/29

Bardzo nieprzyjemny, gburowaty człowiek. Może ma wiedzę jako lekarz, ale nie umie podzielić się nią z pacjentem, nie powinien pracować z ludźmi. Po każdej wizycie wychodziłam podenerwowana przez jego nieprzyjemne teksty i kompletny brak życzliwości.
Opinia dodana przez: Była pacjentka

lekarz Urszula Dajda

Polsko-Francuskie centrum medyczne
Narutowicza 21

Wspaniała Pani doktor jest świetnym specjalistą do tego bardzo miłą szczegółowo tłumaczy każde zagadnienie mam pełne zaufanie polecam jest kochaną osobą
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Tomasz Homa

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Felinskiego 2A

Poznalam Pana Doktora w 2003 roku ( w wieku 27 lat) i regularnie przyjezdzam z zagranicy do Niego na wizyty od tamtego czasu. Zapobiegl rakowi jajnika fachowa diagnoza i szybkim dzialaniem (w ciagu dwoch tygodni znalazlam sie w szpitalu na operacji). Do tej pory nie mam ZADNYCH problemow, ale co pol roku przyjezdzam na kontrole i usg. Polecilam Go mojej kolezance, ktora takze wyprowadzil ze wszystkim dolegliwosci i ktora tak ...

lekarz Klaudia Sowula

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dariusz Butryn

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GALLA-DERM" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Galla 24

Świetny ginekolog. Nie czuję się przy nim żadnego skrępowania, a wręcz przeciwne. Cała wizyta przebiega w miłej, luźnej atmosferze. Polecam
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Magdalena Trojnar-Podleśny

Kraków

Świetny lekarza, gorąco polecam! Został polecony przez znajomą, która również jest lekarzem. Lecze się w przychodni od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. W tym momencie Pani Doktor prowadzi moją ciąże, wszystko bardzo profesjonalnie. Naprawde warto!

lekarz Anna Pyra czernik

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Witam, miałam doczynienia z tą Panią w ciąży tylko raz. Jest tak pazerna na kase że głowa boli! wizyty prywatne drogie, zaleca najlepiej same badania 3d co prawda jest przemila na wizytach ale proponuje sama cesarskie ciezie za jedynie 2000 zl jeśli ma przyjechać specjalnie do szpitala na ujastek lub 1000 jeśli jest w ten dzień na zmianie, poleca również swoja polozna za 700 zl! po prostu paranoja jakas! przepisałam ...
Opinia dodana przez: ania

lekarz Teresa Pawlikowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA-MED
os. Niepodległości 2

Bardzo współczuje pani doktor dowiedziałam sie że jest Pani chora na raka bardzo mi przykro lecz zawsze bede o pani pamietac poniewaz mnie pani urodziła i gdyby nie pani to nmozliwe by mnie na swiecie nie było . Proszę sie nieprzejmowac innymi dla mnie pani zawsze będzie wielka i zawsze bede o pani pamietac . Zycze przedewszystkim zdrowia bo to teraz jest najwazniejsze . :)

lekarz Krzysztof Kij

Ginekolog położnik, USG

Pysocice 49
Kraków

Jest mało komunikatywny. Ma się wrażenie, że on już założył swoje, niezależnie od tego, co powie pacjentka, o jakich objawach będzie opowiadać... Nie bada piersi, nie interesuje się stanem zdrowia, ma dużo do powiedzenia o lekarzach amerykańskich i jak to w Stanach jest źle ze służbą zdrowia, zamiast wysłuchać pacjentki. Nie tłumaczy, jaki lek daje, co po nim się będzie działo. Na pytania odpowiada, ale raczej delikatnie spławia. Nie jest ...

lekarz Edyta Gudynudis-Jarosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego Halina Bednarowicz-Felis
Białoruska 15

Badanie u Pani doktor było bardzo nieprzyjemne. Pani doktor potraktowała mnie jak kolejny numerek, niechętnie odpowiadała na moje pytania, była nieuprzejma. Wizytę wspominam bardzo nieprzyjemnie.
Opinia dodana przez: SM

Ginekolodzy położnicy w Krakowie