Ginekolog Położnik Kraków

Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Anna Horbaczewska

dr n. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 60
Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Kraków Ginekolog położnik dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: JÓZEFA
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Małgorzata Radecka

dr n. med. Małgorzata Radecka

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Wspaniały lekarz. Świetne podejscie, bardzo pomocna i miła osoba. Jestem pacjentka od wielu lat i polecam wszystkim Panią Małgosie. Ostatnio prowadziła moją ciążę i jestem zachwycona opieką i troską. Cały okres ciazy była pod telefonem w razie mojego niepokoju.
Jak ginekolog to tylko Pani doktor :)
Pozatym jest bardzo sympatyczną osobą.

Pozdrawiam serdecznie :)
Opinia dodana przez: Kasia
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Polecam ❤️👍 fachowa, miła, zna się na na swoim zawodzie znakomicie ! Bardzo dokładna i delikatną jak ktoś wyżej napisał.
Opinia dodana przez: Ania Ns
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Anna Totko

lek. med. Anna Totko

Ginekolog położnik, Ginekolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

polecam serdecznie panią doktor :) bardzo miła i sympatyczna. Posiadaa ogromną wiedzę i doświadczenie ;)
Opinia dodana przez: Daria
Kraków Ginekolog położnik lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

ulica Siemiradzkiego 16/5

wizyta już od 60
Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog, Ginekolog położnik

Szpital Uniwersytecki

Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Andrzej Bałasz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

wizyta już od 80
Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera

dr n. med. Ryszard Jankowski

Cytolog, Ginekolog

Gabinet Ryszard Jankowski
Kostrzewskiego 47

Polecam Szpital na Klinach w Krakowie . Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u dr Ryszarda Jankowskiego Doktor posiada szeroką wiedzę dotyczącą choroby Endometriozy . Doktor Jankowski ma indywidualne podejście do pacjenta jest lekarzem z powołania i z pasją wykonujący swój zawód .
Szpital Oceniam pozytywnie Profesjonalna Obsługa Recepcji
Czystość
Mega super posiłki
Szpital na Klinach to Najlepszy Szpital w jakim byłam wykonano operacje Profesjonalnie na Oddziale Ginekologicznym ...

Ginekolodzy położnicy w Krakowie