Ginekolog Położnik Kraków

Kraków Ginekolog położnik lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

wizyta już od 60
To zadziwiające, że tak młody lekarz może być tak dobrym lekarzem... Doktor Kałamacki wydaje się być naprawdę zainteresowany problemami swoich pacjentów. Zgłosiłam się do niego, ponieważ od jakiegoś czasu nie miesiączkowałam, a doktor Kałamacki wydawał się być tym naprawdę przejęty. Pan doktor od razu zlecił mi odpowiednie badania. Obecnie czekam na wyniki, na kolejną wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, ale... jakoś przestałam się obawiać. Mam wrażenie, że nie mam ...
Opinia dodana przez: Julianna
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

wizyta już od 100
Pełen profesjonalizm, świetny lekarz, świetne podejscie do pacjenta, w pełni poświęcony czas, mila i życzliwa atmosfera w czasie wizyty, polecam z całego serca, jak zawsze jestem bardzo, bardzo zadowolona po wizycie. Dziękuję I. Michalska
Opinia dodana przez: Izabela
Kraków Ginekolog położnik lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

wizyta już od 60
Niedawno pani doktor Nieć pomogła mi w problemie nieregularnych miesiączek. Niestety, u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne, siostra miewa podobne problemy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę lekarkę – po zleconych badaniach wprowadziliśmy w życie leczenie, które bardzo mi pomaga. Okazało się, że na szczęście w moim przypadku problem nie jest aż tak poważny, bo mogło być dużo gorzej, ale teraz wiem, że jakakolwiek nie byłaby diagnoza – ...
Opinia dodana przez: AngPyr
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 60
Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Kraków Ginekolog położnik dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: JÓZEFA
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

wizyta już od 60
Pani Dorota to świetny specjalista, wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości oraz poradziła wykonanie dodatkowych badań dotyczących ogólnego stanu zdrowia, co pokazuje, że dostrzega szereg innych aspektów zdrowotnych nie koniecznie związanych stricte z ginekologią. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.
Opinia dodana przez: Halina
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Małgorzata Radecka

dr n. med. Małgorzata Radecka

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Od wielu lat wierna Pacjentka Pani Doktor. Teraz prowadzi moja pierwsza ciąże. Nadal jestem bardzo zadowolona. Godna zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

Ginekolodzy położnicy w Krakowie