Ginekolog Położnik Kraków

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Szpital Uniwersytecki

Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna
Ginekolog położnik Kraków lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

wizyta już od 60

ulica Siemiradzkiego 16/5

Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Totko

lek. med. Anna Totko

ul. Zdrowa 1/3

polecam serdecznie panią doktor :) bardzo miła i sympatyczna. Posiadaa ogromną wiedzę i doświadczenie ;)
Opinia dodana przez: Daria
Ginekolog położnik Kraków dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

wizyta już od 100

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Jestem nową pacjętką Dr A.P.Jaworowskiego jestem bardzo mile zaskoczona wizytą.Jestem w pierwszej ciąży,gdzie pojawia się wiele pytań, obaw, niepewności dr na każde pytanie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, co ważne udostępnił nr tel i oświadczył, że zawsze można do niego dzwonić co dla mnie jest bardzo ważne..poczułam się bardzo doceniona i potraktowana poważnie chociaż to była pierwsza wizyta. Dr bardzo sympatyczny miły uśmiechniety przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Nie ukrywam , ...
Opinia dodana przez: Ela
Ginekolog położnik Kraków dr n. med. Małgorzata Radecka

ul. Zdrowa 1/3

Wspaniała lekarka, pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna i kompetentna, jestem pacjentka juz 15 lat naprawde idealny ginekolog-położnik.
Ginekolog położnik Kraków dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: JÓZEFA
Ginekolog położnik Kraków dr n. med. Dariusz Gołąbek

dr n. med. Dariusz Gołąbek

wizyta już od 100

ul. Zdrowa 1/3

Pierwszy raz miałam styczność z tym lekarzem leżąc w szpitalu Ujastek na patologii ciąży. Zrobił na mnie duże wrażenie ponieważ po pierwsze okazał się świetnym specjalistą a po drugie nie dzielił pacjentek na te, które mają w szpitalu "swojego" lekarza i pozostałe, co dało się odczuć w traktowaniu przez większość lekarzy. Do wszystkich pacjentek podchodził z jednakowym zaangażowaniem i co miłe z uśmiechem. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę. Trafiłam ...
Ginekolog położnik Kraków  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 40

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Paweł Orłowski

lekarz Paweł Orłowski