Ginekolog Położnik Kraków

NZOZ Podgórze
Wysłouchów 4/25

Super Lekarz nic dodać nic ująć jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor w pełni kompetentny lekarz
Opinia dodana przez: Beata

Polsko-Francuskie centrum medyczne
Narutowicza 21

Wspaniała Pani doktor jest świetnym specjalistą do tego bardzo miłą szczegółowo tłumaczy każde zagadnienie mam pełne zaufanie polecam jest kochaną osobą
Opinia dodana przez: Aneta

SAIF

Kraków

Z czystym sumieniem mogę polecić, jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam a było ich nie mało...

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie mogę sobie wyobrazić innego lekarza, któremu mogłabym tak zawierzyć nie tylko swoje, ale i moich dzieci zdrowie. Pan doktor przeprowadził także u mnie jedno cesarskie cięcie i jestem z tego bardzo zadowolona, rana została zszyta z wielką starannością dzięki czemu bardzo szybko się wszystko goiło. Jest bardzo dokładny i sumienny. ...
Opinia dodana przez: Monika

NZOKrakow Poludnie
ul.Bialoruska15
Kraków

Bardzo sympatyczny. Na początku może trochę odstraszać wygląd i wyposażenie gabinetu, ale sam lekarz zna się na rzeczy. Wysłuchuje, dopytuje o dolegliwości. W razie wątpliwości wyśle do innego specjalisty (okulista, endokrynolog).
Opinia dodana przez: Kasia

NZOZ Dentamerica
plac Szczepański 3

Witam,
nie wiem skąd te złe opinie. Ja jestem zadowolona. Bardzo.
To mój drugi ginekolog. Jestem pod wrażeniem ilości czasu jaki poświęca. Nie naciąga na pieniądze, zleca badania- ale przecież bez badań nie zawsze jest się w stanie pomóc wpierw trzeba wykluczyć te złe.
Teraz jestem w ciąży i mimo że Pani Doktor nie ma to telefonicznie jestem z nią w kontakcie.
Jestem bardzo zadowolona z Lekarki.
Polecam ją.
Cóż ...
Opinia dodana przez: Anna

ulica Karmelicka 8

Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor, podchodząca do każdej pacjentki indywidualnie a zarazem traktująca wszystkie jednakowo, bardzo wnikliwie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca tyle czasu ile potrzebne jest danej pacjentce, przemiła, uprzejma, grzeczna, sympatyczna. Lekarz naprawdę godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: zofia

Bernadetta Brudecka

Ginekolog położnik, Położna

Centrum Opieki Okołoporodowej

Jestem mamą 3 miesięcznej Agusi - Pani Bernadetta opiekowała się mną w trakcie ciąży jak i po porodzie. Jest to najwspanialsza położna, cudowna ciepła osoba. Cierpliwie odpowiada na każde nawet najbłahsze pytanie. Rozwiała każde moje wątpliwości dotyczące pielęgnacji dziecka, diety i wielu innych spraw związanych z macierzyństwem. Ponadto cały czas się dokształca, zna bieżące nowinki a także stare sprawdzone metody. Do dzisiejszego dnia mamy kontakt - jeżeli tylko potrzebuję porady ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ AKmed
Twardowskiego 33A
Kraków

Mój ulubiony doktor. Utrzymał moją ciążę w Klinice na Kopernika. Opinia jest nieco spóźniona, bo mój syn, którego Pan Doktor uratował niedługo skończy 30 lat, ale szczerze dziękuję!
Opinia dodana przez: Ania

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Wadowicka 8W

Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na operację ,w szpitalu interesowała się moim samopoczuciem i była bardzo pomocna .Bardzo Pani dziękuję .

Ginekolodzy położnicy w Krakowie