Ginekolog Położnik Kraków

Bernadetta Brudecka

Ginekolog położnik, Położna

Centrum Opieki Okołoporodowej

Jestem mamą 3 miesięcznej Agusi - Pani Bernadetta opiekowała się mną w trakcie ciąży jak i po porodzie. Jest to najwspanialsza położna, cudowna ciepła osoba. Cierpliwie odpowiada na każde nawet najbłahsze pytanie. Rozwiała każde moje wątpliwości dotyczące pielęgnacji dziecka, diety i wielu innych spraw związanych z macierzyństwem. Ponadto cały czas się dokształca, zna bieżące nowinki a także stare sprawdzone metody. Do dzisiejszego dnia mamy kontakt - jeżeli tylko potrzebuję porady ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Wadowicka 8W

Dzięki Pani doktor zdecydowałam się na operację ,w szpitalu interesowała się moim samopoczuciem i była bardzo pomocna .Bardzo Pani dziękuję .

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.
Opinia dodana przez: Anna

LUX MED
ul. Mehoffera 10, Kraków

Wspaniały lekarz. Bardzo oddany pacjentom. Wiele lat jestem pod jego opieką i nigdy się nie zawiodłam. Dużo rozmawia z pacjentką, wszystko bardzo chętnie i cierpliwie wytłumaczy. Nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych dolegliwości. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie podobnie jak kilka osób z mojego otoczenia.
Opinia dodana przez: Monika

Os. Bohaterów Września 1C/3U

Ten lekarz między innymi opiekował się mną po porodzie na Ujastku. Ale tylko jego pamiętam. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który pyta pacjenta czego potrzebuje i stara sie to załatwić, nie chwalac się potem wynikami. Oprócz tego wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Iza

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H

Polecam Panią doktor. Specyficzna ale konkretna i bardzo pomocna. Oby więcej lekarzy z takim podejściem .
Opinia dodana przez: Magda

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B

Jest uczciwa jako lekarz: wiem to wiem; nie wiem – to trzeba iść sprawdzić gdzieś indziej. Ale poza czystą wiedza medyczną i statystyką - ważne jest ludzkie podejście do pacjenta - a Doktor Tomaszewska je posiada. Ja osobiście polecam.
Opinia dodana przez: Monika

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Bardzo kompetentny i życzliwy dla pacjentów lekarz. Potrafi trafnie zdiagnozować chorobę i zaproponować najlepsze leczenie. Udziela bardzo wyczerpujących informacji. Ostatnio operował moją mamę. Wszystko przebiegło sprawnie i bez powikłań. Polecam.
Opinia dodana przez: Ela

ulica Zaczarowane Koło 7

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat, zawsze mogę na Nią liczyć - fachowo, konkretnie i dokładnie tłumaczy wszystko co potrzeba. Jestem osobą z urazem do szpitali i lekarzy, zwłaszcza ginekologów, ale u Pani Doktor strach gubię - jest tak ciepłą osobą, że naprawdę nawet z moją fobią wizyty są przyjemne. Kilka tygodni temu zostałam mamą - Pani Doktor wspierała mnie całą ciążę zarówno fizycznie - jako lekarz, jak i ...
Opinia dodana przez: Natalia

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

z czystym sumieniem mogę stwierdzić że Grzegorz Hille to świetny ginekolog położnik.
Od samego początku mu zaufałam- gdyż to zaufanie budzi jego twarz jak się go tylko zobaczy!
Trafiłam do niego w 7 miesiącu ciąży- gdyż inny kazał mi już w tym miesiącu rodzić..;/
wysłał mnie na badania do szpitala na Wrocławskiej w celu wykluczenia apotrofii płodu...
wyznaczyli mi termin porodu na dwa miesiące poźniej niż wczesniejszy lekarz.
wykonał mi ...
Opinia dodana przez: Dominika Kajder