Ginekolog Położnik Kraków

lek. med. Krzysztof Serafin

wizyta już od 60

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED
Legendy 3/1

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Warszawska 20/5

to lekarz z powolana zawsze trafna diagnoza leczy moja corke od 13 lat i dzis dzieki dok moja corka ma ma 2 letnego slicznego synka godny polecena

lek. med. Andrzej Bałasz

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera

lekarz Bartłomiej Golański

Ginekolog położnik, USG

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).
Opinia dodana przez: martyna_zet

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pan dr.Huras to naprawde wporzadku lekarz...prowadził moja 1ciaże i teraz okazalo sie , ze jestem w 2ciaży i również będę chodziła do niego bo jest miłym , uprzejmym i z poczuciem humoru człowiekiem.naprawde lekarz z powołania. POLECAM.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

lekarz Jadwiga Masior

KOV-MED

Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki.
Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

lekarz Ewa Ryskala

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kraków

Wspaniała lekarka, bardzo miła i przede wszystkim bardzo rzeczowa i konkretna. Niczego nie bagatelizuje, odpowie na każde pytanie. Ufam Jej w 100%. Jest moją lekarką od 13lat.
Opinia dodana przez: mala

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Felinskiego 2A

Poznalam Pana Doktora w 2003 roku ( w wieku 27 lat) i regularnie przyjezdzam z zagranicy do Niego na wizyty od tamtego czasu. Zapobiegl rakowi jajnika fachowa diagnoza i szybkim dzialaniem (w ciagu dwoch tygodni znalazlam sie w szpitalu na operacji). Do tej pory nie mam ZADNYCH problemow, ale co pol roku przyjezdzam na kontrole i usg. Polecilam Go mojej kolezance, ktora takze wyprowadzil ze wszystkim dolegliwosci i ktora tak ...

Anna Pyra

Kraków

niesamowita osoba !!! brak słów lekarz pierwsza klasa szkada że takich ludzi jest tak mało polecam polecam !!!

Ginekolodzy położnicy w Krakowie