Ginekolog Położnik Kraków

Seksuolog, Ginekolog położnik

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57

Witam,
pierwsza wizyta kosztowała 300 i 500zl badania w Niepolomicach. Druga wizyta 200 i 500 badania. Pan doktor zaproponował mi suplementy diety CaliVita, na które sam wypisał zlecenia, poprosił mnie o podpis pod zamówieniem. Suplementy miałyby przyjść pocztą za pobraniem 3 leki każdy 70zl. Dały mi do myślenia te koszty i przede wszystkim jakies suplementy, chociaż, nie mając porównania, nie wiedzieliśmy czy to drogo czy nie. Po szybkich poszukiwaniach na ...

lekarz Antoni Łysek

POLIMED
Oś Piastów 40

Jakbym zajrzała najpierw tutaj to na pewno nie poszłabym do niego na wizytę. To było 7 lat temu, moja pierwsza ciąża, trafiłam najpierw do lekarza kobiety, która potraktowała mnie jak gówniarę, która niechcący zaszła w ciążę (byłam wtedy od 2 lat mężatką i staraliśmy się o dziecko - mój młody wygląd sprawił, że potraktowała mnie bardzo obcesowo) wyszłam od niej z płaczem. Dr Łyska poleciła mi szwagierka, którą również prowadził ...

lekarz Bartłomiej Golański

RTG, Ginekolog położnik

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).
Opinia dodana przez: martyna_zet

lekarz Ewa Górecka

Ginekolog położnik, Ginekolog

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

dr n. med. Krzysztof Rytlewski

Krowoderska 59 lok. 6

Moim zdaniem najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Ciążę doprowadził do końca, mimo kilku problemów. Cesarka zrobiona perfekcyjnie, blizna szybko się zagoiła, żadnych bóli, czy braku czucia. Jeżeli zajdę w kolejna ciąże, na pewno zwrócę sienie do pana doktora, mimo że już nie mieszkam w Krakowie.

lek. med. Jacek Franczak

Ginekolog położnik, USG

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

wizyta już od 100
Cudowny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu a teraz jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Jest cierpliwy, bardzo dokładny i opanowany. Polecam szczerze wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Blecharz

Onkolog, Ginekolog onkolog

ulica Garncarska 1

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Róża Sobocińska

Grzegórzecka 12
Kraków

Udałam się do Pani doktor Róży z podejrzeniem zapalenia wirusowego. Pani doktor od początku zdawała się dziwna i nie wiedziała za bardzo jak do tego podejść. Jej ulubionym słowem jest "prawdopodobnie" "spróbujmy", nic konkretnego żadnych badań, nic kompletnie. Po 2 tygodniach leczenia, o ile można to tak nazwać, poszłam do Pani Róży na kontrole, powiedziała ze faktycznie zapalenie wirusowe. Przepisała mi maść która nie powinno stosować się samemu(mocno drażniąca), powinien ...
Opinia dodana przez: Ola

Teresa Krukowicz-Wójcik

Lux Med

Kraków

Kompetentna, miła i zaangażowana w swojej pracy, polecam Panią doktor. Bardzo dziękuję za okazałe serce i opiekę. Lucyna Kicka.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Krzysztof Mirocki

Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI
Wyczółkowskiego 14/6

Lekarz z pozytywną energią. 'Znam' go tylko z relacji pacjent-lekarz, ale myślę, że jest ciepłym, rodzinnym człowiekiem. Rzeczowo tłumaczy problem, nie owija w bawełnę. Taktowny? Szczerze? Jest tak sympatyczny, że z chęcią widziałabym go w gronie swoich znajomych! Polecam dr Krzysztofa Mirockiego.
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolodzy położnicy w Krakowie