Ginekolog Położnik Kraków

- 284 lekarzy

dr n. med. Zbigniew Liber

Seksuolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 15

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Witam,
pierwsza wizyta kosztowała 300 i 500zl badania w Niepolomicach. Druga wizyta 200 i 500 badania. Pan doktor zaproponował mi suplementy diety CaliVita, na które sam wypisał zlecenia, poprosił mnie o podpis pod zamówieniem. Suplementy miałyby przyjść pocztą za pobraniem 3 leki każdy 70zl. Dały mi do myślenia te koszty i przede wszystkim jakies suplementy, chociaż, nie mając porównania, nie wiedzieliśmy czy to drogo czy nie. Po szybkich poszukiwaniach na ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Antoni Łysek

Ginekolog położnik

liczba opinii: 15

POLIMED
Oś Piastów 40
31-023 Kraków

Średnia ocen: 2,3/5
Jakbym zajrzała najpierw tutaj to na pewno nie poszłabym do niego na wizytę. To było 7 lat temu, moja pierwsza ciąża, trafiłam najpierw do lekarza kobiety, która potraktowała mnie jak gówniarę, która niechcący zaszła w ciążę (byłam wtedy od 2 lat mężatką i staraliśmy się o dziecko - mój młody wygląd sprawił, że potraktowała mnie bardzo obcesowo) wyszłam od niej z płaczem. Dr Łyska poleciła mi szwagierka, którą również prowadził ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bartłomiej Golański

RTG, Ginekolog położnik

  (+2 więcej)
liczba opinii: 12

Gabinet
Czysta 5/15
Kraków

Średnia ocen: 4,9/5
Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).
Opinia dodana przez: martyna_zet

lekarz Ewa Górecka

Ginekolog położnik, Ginekolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 12

Gabinet
ul. św. Sebastiana
Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Krzysztof Rytlewski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 12

Gabinet
Krowoderska 59 lok. 6
31-141 Kraków

Średnia ocen: 3,5/5
Moim zdaniem najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Ciążę doprowadził do końca, mimo kilku problemów. Cesarka zrobiona perfekcyjnie, blizna szybko się zagoiła, żadnych bóli, czy braku czucia. Jeżeli zajdę w kolejna ciąże, na pewno zwrócę sienie do pana doktora, mimo że już nie mieszkam w Krakowie.
Opinia dodana przez: Anonim

lek. med. Jacek Franczak

Ginekolog położnik, USG

liczba opinii: 11

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

wizyta już od 100
Średnia ocen: 4,7/5
Cudowny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu a teraz jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Jest cierpliwy, bardzo dokładny i opanowany. Polecam szczerze wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Blecharz

Onkolog, Ginekolog onkolog

  (+3 więcej)
liczba opinii: 11

Gabinet
ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Średnia ocen: 4,5/5
Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Róża Sobocińska

Ginekolog położnik

liczba opinii: 11

Gabinet
Grzegórzecka 12
Kraków

Średnia ocen: 4,5/5
Udałam się do Pani doktor Róży z podejrzeniem zapalenia wirusowego. Pani doktor od początku zdawała się dziwna i nie wiedziała za bardzo jak do tego podejść. Jej ulubionym słowem jest "prawdopodobnie" "spróbujmy", nic konkretnego żadnych badań, nic kompletnie. Po 2 tygodniach leczenia, o ile można to tak nazwać, poszłam do Pani Róży na kontrole, powiedziała ze faktycznie zapalenie wirusowe. Przepisała mi maść która nie powinno stosować się samemu(mocno drażniąca), powinien ...
Opinia dodana przez: Ola

Teresa Krukowicz-Wójcik

Ginekolog położnik

liczba opinii: 11

Lux Med

Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Kompetentna, miła i zaangażowana w swojej pracy, polecam Panią doktor. Bardzo dziękuję za okazałe serce i opiekę. Lucyna Kicka.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Krzysztof Mirocki

Ginekolog położnik

liczba opinii: 11

Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI
Wyczółkowskiego 14/6
30-118 Kraków

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz z pozytywną energią. 'Znam' go tylko z relacji pacjent-lekarz, ale myślę, że jest ciepłym, rodzinnym człowiekiem. Rzeczowo tłumaczy problem, nie owija w bawełnę. Taktowny? Szczerze? Jest tak sympatyczny, że z chęcią widziałabym go w gronie swoich znajomych! Polecam dr Krzysztofa Mirockiego.
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolodzy położnicy w KrakowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat