Ginekolog Położnik Kraków

dr n. med. Krzysztof Rytlewski

Krowoderska 59 lok. 6

Moim zdaniem najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Ciążę doprowadził do końca, mimo kilku problemów. Cesarka zrobiona perfekcyjnie, blizna szybko się zagoiła, żadnych bóli, czy braku czucia. Jeżeli zajdę w kolejna ciąże, na pewno zwrócę sienie do pana doktora, mimo że już nie mieszkam w Krakowie.

lek. med. Jacek Franczak

Ginekolog położnik, USG

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

wizyta już od 100
Cudowny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu a teraz jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Jest cierpliwy, bardzo dokładny i opanowany. Polecam szczerze wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Blecharz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Garncarska 1

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Róża Sobocińska

Grzegórzecka 12
Kraków

Udałam się do Pani doktor Róży z podejrzeniem zapalenia wirusowego. Pani doktor od początku zdawała się dziwna i nie wiedziała za bardzo jak do tego podejść. Jej ulubionym słowem jest "prawdopodobnie" "spróbujmy", nic konkretnego żadnych badań, nic kompletnie. Po 2 tygodniach leczenia, o ile można to tak nazwać, poszłam do Pani Róży na kontrole, powiedziała ze faktycznie zapalenie wirusowe. Przepisała mi maść która nie powinno stosować się samemu(mocno drażniąca), powinien ...
Opinia dodana przez: Ola

Teresa Krukowicz-Wójcik

Lux Med

Kraków

Kompetentna, miła i zaangażowana w swojej pracy, polecam Panią doktor. Bardzo dziękuję za okazałe serce i opiekę. Lucyna Kicka.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Ewa Lorek

Os. 2 Pułku Lotniczego 50/26

Bardzo dobry lekarz, nie wyobrażam sobie abym mogła chodzić do innego.
Dzięki Pani doktor Ewie Lorek szczęśliwie donosiłam ciążę i urodziłam zdrowego synka (w terminie). Pierwszą ciążę poroniłam (pod opieką innego lekarza). Tym razem się udało !
W gabinecie oprócz kompleksowych badań oraz porady otrzymałam od Pani doktor bardzo duże wsparcie. Dziękuję bardzo i polecam gabinet Pani doktor Ewy Lorek.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bogdan Czekajski

Gabinet Prywatny
os. Oswiecenia 44
Kraków

Bardzo rzetelny i dokładny Pan doktor. Badanie bardzo dokładne i precyzyjne.
Doktor odpowiadał na wszystkie pytania. Jestem pod jego stałą opieką.

lekarz Edward Płaszewski

Ebemed
Batorego 3 (2 piętro pokój 203)

Odradzam wszystkim, przez niego o mało nie straciłam ciąży, dodam że była u niego tylko raz, z powodu nieobecności mojego lekarza i byłam na tyle głupia, że go posłuchałam i odstawiłam tabletki zapisane przez moją Panią doktor, w efekcie czego wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem poronieniem. Wszyscy złapali się tam za głowę, jak mógł kazać mi odstawić hormony z dnia na dzień strasząc niedorozwojem dziecka .... Podczas wizyty zachowuje się ...
Opinia dodana przez: hela

Bernadetta Richter

os. Urocze 2

Gdybym przeczytała powyższe opinie przed wizytą, to wcale bym na nią nie poszła i zaoszczędziłabym sobie nerwów i łez... Niestety zawiodłam się na lekarzu, który prowadził moją ciążę, w międzyczasie trafiłam także do gabinetu prywatnego innego lekarza, ale nie stać mnie na leczenie się za pieniądze, więc w ostateczności wybrałam wizytę u Pani dr Richter. Osoba bardzo oschła, odnosiła się do mnie z lekceważeniem, prawie "prychała" w reakcji na mój ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kraków

Kiedy widzisz Lekarza, który ratuje ludzkie zdrowie i życie z zaangażowaniem, miłością, pasją i ogromną wiedzą, to patrzysz na niego jak na Anioła- nie człowieka.
Leczyc sie u takiego Specjalisty, to wielki zaszczyt.
Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.
Opinia dodana przez: Natalia

Ginekolodzy położnicy w Krakowie