Ginekolog Położnik Kraków

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Urzędnicza 41/3
Kraków

Bardzo miła Pani doktor. Dobry lekarz. Rozmawia o chorobie dokładnie tłumaczy. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera, pacjentka jest zrelaksowana.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia i Profilaktyki "Dąbie" Sp.z o.o.
ulica Widok 31

Z czystym sumieniem moge polecić tego leekarza. Prowadzil moje dwie ciąze chodziłam do niego prywatnie jak i na NFZ (niestety juz nie przyjmuje na NFZ) i za każdym razem był bardzo uprzejmy, rzeczowy i zawsze poświecal mi bardzo dużo czasu. Pamieta swoich stalych pacjentów, nie naciąga na wizyty ja chodziłam do niego raz w miesiącu. I gdybym była po raz trzeci w ciąży na pewno będzie moim lekarzem prowadzącym po ...

ul. Długa 30, Kraków
Kraków

Cudowna kobieta, bardzo kompetentna i uprzejma. Nie ma jakiś uwag ,,nie na miejscu". Przyjmuje z uśmiechem na twarzy i cały czas jej ten uśmiech towarzyszy.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Jeśli to Wasz pierwsza wizyta lub macie jakieś ,,nie miłe przygody" z innymi ginekologami to WARTO wybrać się właśnie do tej pani doktor :)

lekarz Klaudia Sowula

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.
Opinia dodana przez: Piotr

Grzegórzecka 12
Kraków

nic lepszego nie mogło spotkać mnie i moich dwóch synków urodzonych przez cesarskie cięcie u Pana Doktora. Super lekarz, super organizacja, wszystko było świetnie ( o ile można tak nazwać porody jakiekolwiek ), najpierww szpitalu Żeromskiego, a potem w Rydygiera !!! po prostu wiedziałam że jestem w dobrych rękach i w ogóle się nie stresowałam niczym !!! dziękuje

Katarzyna Kisielewska

Urzędnicza 41/3
Kraków

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie
odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

lekarz Jacek Drzewicki

Prądnicka 55/3
Kraków

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba
Opinia dodana przez: Justyna

Medyczna Spółdzielnia Pracy
inna Kazimierzowskie 30

uczciwie, chodziłam do innego lekarza, miałam problemy w ciąży, tylko ona wiedziała że nie należy mi obniżać ciśnienia, bo po prostu jestem nadciśnieniowcem a nie mam zatrucia ciążowego. Mój lekarz prowadzący tak obniżył mi ciśnienie (magnezem) że wyjechałam na wózku z ktg. Więcej się nie odważył. Pani dr Hania wszystko pięknie wyprowadziła. Sposób bycia może trochę jak kapral w wojsku ale mnie to zupełnie nie przeszkadzało. Wiedziała co robi!!!! nie ...
Opinia dodana przez: Ela Wojs

lek. med. Jacek Franczak

wizyta już od 100

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Wazne to ze dr. umie odczytac USG lub RTG i postawil trafna diagnoze a wczesniej bylam u innego lekarza i zupelnie co innego powiedzial kupil aparat robi badanie kase bierze .Moge polecic Pana dr. jak masz problem zdrowotny jest dokladny nie spiesz sie i to jest wazne DZIEKUJ
Opinia dodana przez: olunia

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Garncarska 1

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med.
Kazimierz Karolewski. Jest to profesor o bardzo wielkim sercu. Całą swoją wiedzę umie wykorzystać w jak najbardziej odpowiedni sposób. Jest osobą życzliwą i bardzo wyrozumiałą. Jego słowa płyną prosto z serca co daje siłę do walki z chorobą, a uśmiech, który nie znika z Jego twarzy otuchę. Jest prawdziwym profesjonalistą. To dzięki Profesowi Karolewskiemu pokonałam chorobę. Dziękuję Mu z całego serca i ...
Opinia dodana przez: Kinga

Ginekolodzy położnicy w Krakowie