Ginekolog Położnik Kraków

lekarz Andrzej Gach

Ginekolog położnik, USG

Oś. Centrum E 25
Kraków

tydzień temu urodziłam drugiego synka prze CC.Dr,Gach jest wybitym specjalistą nic nie umknie jego uwadze,robi wszystko co w jego mocy aby utrzymać ciąże i aby urodziło sie dziecko bezpiecznie.
Jest małomówny ale tylko wtedy gdy nic nie zagraża zdrowiu dziecka ani ciężarnej.
Jest lekarzem godnym zaufania,a wizyta u niego nie jest męczarnią jak u innych lekarzy tej specjalizacji.
Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp.
Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej ...

lekarz Ewa Górecka

Ginekolog położnik, USG

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

Kraków

Świetny lekarza, gorąco polecam! Został polecony przez znajomą, która również jest lekarzem. Lecze się w przychodni od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. W tym momencie Pani Doktor prowadzi moją ciąże, wszystko bardzo profesjonalnie. Naprawde warto!

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kraków

Bardzo dobry lekarz. Wyleczyl mnie z wszystkich dolegliwosci, wykonal operacje po ktorej nie ma nawet sladu a teraz jestem w ciazy chociaz wszyscy ostrzegali ze po takiej operacji nie mam szans na drugie dziecko. Najlepiej sluchac lekarza a nie dobrych rad koleżanek ;) Bardzo dobrze tlumaczy kazdy przypadek i przebieg leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Paweł Blecharz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Garncarska 1

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta

Grażyna Nowakowska

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

LuxMed

Kraków

po długich poszukiwaniach lekarza- ginekologa który zainteresowałby się moimi dolegliwościami i coś na nie zaradził trafiłam do pani Nowakowskiej. Miła, uprzejma i od razu biorąca się do pracy.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GALLA-DERM" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Galla 24

Dr. Butryn prowadzi moja ciaze od poczatku i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest naprawde bardzo dobrym specjalistę. Polecam!
Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Ryszard Jankowski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Ryszard Jankowski
Kostrzewskiego 47

Trafiłam do Pana Doktora z niepokojącymi plamieniami w środku cyklu miesięcznego, bardzo mnie to przeraziło, chciałam udać sie do prawdziwego specjalisty, balam sie zaufac lekarzowi na nfz to bylo dla mnie zbyt wazne. pan doktor zajal sie mna bardzo cieplo i profesjonalnie, okazalo sie ze to suchosc pochwy i niestety po stosunku podrazniona blona zaczynala reagowac na brak wystarczajacego sluzu... Jestem juz po odpowiednim zabiegu i moge normalnie funkcjonowac. polacem ...
Opinia dodana przez: Ania

Grzegórzecka 12
Kraków

Udałam się do Pani doktor Róży z podejrzeniem zapalenia wirusowego. Pani doktor od początku zdawała się dziwna i nie wiedziała za bardzo jak do tego podejść. Jej ulubionym słowem jest "prawdopodobnie" "spróbujmy", nic konkretnego żadnych badań, nic kompletnie. Po 2 tygodniach leczenia, o ile można to tak nazwać, poszłam do Pani Róży na kontrole, powiedziała ze faktycznie zapalenie wirusowe. Przepisała mi maść która nie powinno stosować się samemu(mocno drażniąca), powinien ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Sławomir Piwowarczyk

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Na Siemiradzkiego
Siemiradzkiego 1
Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swojej pracy. Cierpliwy i spokojny lekarz. Bez pośpiechu przyjmuje swoje pacjentki niezaleznie od rodzaju wizyty... i wszystko w miłej atmosferze :-)

Ginekolodzy położnicy w Krakowie