Ginekolog Położnik Kraków

lekarz Jacek Drzewicki

Ginekolog położnik, USG

Prądnicka 55/3
Kraków

Polecam. Zawsze dostaje odpowiedzi na swoje pytania oraz Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzeba
Opinia dodana przez: Justyna

dr Leszek Lachowicz

Szpital na Siemiradzkiego

Kraków

Trafilam do tego lekarza na polecenie mojego ginekologa, prowadzacego ciaze, na pierwsze USG genetyczne w 11 tygodniu ciazy. To byl najwiekszy blad i najgorszy dzien w moim zyciu.

Pan Lachowicz zamiast wyjasniac istotne kwestie badania, wypytywal mnie o moje przekonania religijne (ale jak widze to standardowy temat do rozmow tego pana), moje podjescie do ochrony zycia nienarodzonego, wreszcie opowiedzial historie o ciotce ktora wychowuje dwojke niepelnosprawnych dzieci i z ...

lekarz Sławomir Piwowarczyk

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Na Siemiradzkiego
Siemiradzkiego 1
Kraków

Mialam okazje byc raz na wizycie u pana doktora, ale wiecej sie juz nie pojawie. Odbylam wizyte kontrolna, by sie upewnic, czy leczona infekcja zostala juz faktycznie wyleczona. I na tym etapie zostalam pouczona tonem nie znoszacym sprzeciwu sugerujacym, ze sobie przychodze i tak od razu chcialabym byc wyleczona (!). W czasie badania lekarz nie zauwazyl trwajacej na dobre infekcji i odeslal mnie z niczym. Wspomnial, ze moge sobie kupic ...
Opinia dodana przez: pacjent
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Andrzej Wojtyś

dr n. med. Andrzej Wojtyś

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

wizyta już od 100
Specjalista z najwyższej półki, konkretny, dokładny, z wielką wiedzą, zawsze pomocny, złota rączka medyczna, wspaniały i cudowny chirurg ginekolog. Niezastąpiony. Doktorze żyj 100 lat w zdrowiu.
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Robert Dybkowski

333 North Circular Rd Phibsboro Dublin 7
Kraków

Twórcza osobowość. Dr może sprawiać wrażenie rozkojazonego, ale to pozór. Przekonalam sie nie raz, że stosuje skróty myślowe i możesz nie wiedzieć czemu cos mówi, ale dopytaj sie....krok po kroku. On jest po prostu czasem dalej w rozważaniu przypadku ,a zdania dla niego banalne i oczywiste dla nas pacjętek mogą wydawać sie zaskakujące czy nawet nie na miejscu.Pozdrawiam Iwona

lekarz Jacek Kostrz

ulica Długa 38

serdecznie polecam Pana Doktora Jacka , najbardziej kompetentny lekarz z jakim do tej pory się spotkałam , a przy tym przemiły i serdeczny człowiek
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Jadwiga Masior

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

KOV-MED

Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki.
Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

lek. med. Dorota Duniec-Kamińska

Ginekolog położnik, USG

LUX MED Sp. z o.o.- Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Lubelska 29

Uważam p.dr Kamińską za bardzo dobrego lekarza. Została mi polecona przez dwie koleżanki, których ciąże prowadziła i ja również jestem z niej bardzo zadowolona. Nie jest może bardzo wylewna, ale cierpliwie wysłuchała wszystkich moich pytań i na wszystkie odpowiedziała. Wydaje mi się też osobą bardzo skrupulatną przy badaniu i uważnie słuchającą pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

Władysław Glinka

Nowowiejska 10 lok. 1

Fantastyczny człowiek i lekarz. Poświęca pacjentce dużo czasu, tłumaczy, jest bardzo uprzejmy i delikatny przy badaniu. Podchodzi kompleksowo, doradza gdzie najtaniej kupić przepisane leki i zrobić badania ( i rzeczywiście jest najtaniej w porównaniu do innych), przy dużej ilości leków do wykupienia stałym pacjentkom obniża koszt wizyty, polecam tego lekarza!

dr n. med. Bartosz Chrostowski

Ginaikos

Owszem większość opinii o dr, o jego ogromnej kulturze osobistej, empatiii, delikatności-są jak najbardziej prawdziwe i zgadzam się z nimi. Niemniej na tym kończą się moje bardzo dobre zdanie o dr Chrostowskim. Po wielu stymulacjach do metod wspomaganego rozrodu i wielu niewytlumaczonych niepowodzeniach...po kosultacjach wiem, że czas leczenia w Atrvimedzie był czasem kompletnie straconym. A przyczyna jest tak błaha i prozaiczna że aż ciężko uwierzyć: dr Chrostowski swoje przekonanie o ...
Opinia dodana przez: beata

Ginekolodzy położnicy w Krakowie