Łódzkie Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik Łódź lek. med. Jarosław Krzyżanowski

Łódź

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka.
Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka ...
Opinia dodana przez: Marta

prywatny gabinet
Zelów ul.Żeromskiego 38A/18
97-425 Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Bardzo miły sympatyczny lekarz.Wszystko dokładnie wyjaśnia super podejście do pacjentek.Można zadawać pytania na które zawsze odp.POLECAM
Opinia dodana przez: ŻANETA

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Wizyty u oani doktor to czysta przyjemność!zawsze mila i usmiechnieta kobieta.Prowadzila moja ciaze i zawsze wszystko mi tlumaczyla.
Opinia dodana przez: Kinga

ulica Północna 35
99-300 Kutno

Uprzejmy, miły, kompetentny ,rzeczowy wie co mówi i co robi a poza tym, umie rozmawiać z ludzmi Polecam szczególnie Panią które omijają ginekologa szerokim łukiem bo strach czy wstyd Ten lekarz ma takie podejście ,że z przyjemnością będziecie wracać

Belzacka 90/92 bl.
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz ,zawsze odbiera telefony i jest dostępny dla pacjenta.Sprawdza sie w sytuacjach krytycznych dla zycia a nie tylko przy wypisywaniu recept jak inni lekarze.Bardzo mi pomogl .Polecam
Opinia dodana przez: Asia