Łódzkie Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik Łódź lek. med. Jarosław Krzyżanowski

Łódź

Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka.
Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka ...
Opinia dodana przez: Marta

prywatny gabinet
Zelów ul.Żeromskiego 38A/18
97-425 Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Bardzo miły sympatyczny lekarz.Wszystko dokładnie wyjaśnia super podejście do pacjentek.Można zadawać pytania na które zawsze odp.POLECAM
Opinia dodana przez: ŻANETA

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Barbara Jankowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital im. L. Rydygiera

Łódź

Wierzę, że Panią Doktor to Pan Bóg postawił na mojej drodze, by mnie w porę uratować!!! Pomijając opisywanie mojego przypadku, pragnę podkreślić, że podczas pobytu w szpitalu na Oddziale Pani Doktor, czułam, że skrupulatnie i rzetelnie się mną zajmuje. Bardzo szybko i sprawnie mi pomogła. Ponadto jest ciepła, sympatyczna i łagodna. Jako Pacjentka czułam, że nie jestem dla Niej tylko kolejnym przypadkiem medycznym. Gorąco polecam:)
Opinia dodana przez: Katarzyna

Belzacka 90/92 bl.
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz ,zawsze odbiera telefony i jest dostępny dla pacjenta.Sprawdza sie w sytuacjach krytycznych dla zycia a nie tylko przy wypisywaniu recept jak inni lekarze.Bardzo mi pomogl .Polecam
Opinia dodana przez: Asia

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Super lekarz miła, uprzejma, delikatna a co najważniejsze naprawdę interesuje się pacjentem, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Angelika