Mielno

Mielno 124
14-107 Mielno

Doktor, spokojny, dociekliwy, rzetelny, rzeczowy, o pogodnym usposobieniu. Dziękuję i bardzo polecam.

76-032 Mielno

Bardzo sympatyczny lekarz, dużo tłumaczy. Robi dokładne badanie. Trafny dobór mocy szkieł. Wysoka kultura osobista.

Opinia dodana przez: kl

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Od wielu wizyt u lekarzy po raz pierwszy poczułam się jak pacjent ,którym ktoś się zainteresował ,a nie odfajkował wizytę .Doktor miał czas ,by porozmawiać .

Opinia dodana przez: Wiesława

76-032 Mielno

Dziwne, ze do innej Pani doktor są kolejki a ta Pani siedzi w pustym gabinecie. Jedynie jeżeli nie ma drugiej to ta Pani ma wtedy prace ale to wszystko jest robione z niechęcią.

76-032 Mielno

Nie polecam tego lekarza. Bardzo nieuprzejmy, arogancki. Wielkim problemem było wypisanie skierowania na podstawowe badania krwi, gdzie potrzebowałem kilka badań z krwi ponieważ muszę kontrolować mój stan zdrowia. Po krótkiej wymianie stanowisk w sprawie finansowania badania krwi z NFZ Pan doktor w końcu wypisał skierowanie jedynie na badanie morfologii. Odradzam...

Opinia dodana przez: Dawid