Lekarze Mogilany

lekarz Dominika Drobniak-Hełdak

ulica Zakopiańska 126
32-031 Mogilany

Miałam dzisiaj (1.11.2022) szczęście być pacjentką Pani Doktor w placówce świadczącej opiekę całodobową w Mogilanach. Zrażona podejściem lekarzy pracujących w innej znanej mi całodobówce, byłam przemile zaskoczona osobą Pani Doktor - kompetencja, komunikatywność, uśmiech, a nawet dobry humor w czasie wizyty, pomimo faktu, że Pani Doktor na pewno wolałaby spędzić ten dzień z bliskimi. Do tego polecono mi rewelacyjne leki, o których istnieniu nawet nie wiedziałam, chociaż akurat w tym ...
Opinia dodana przez: Izabela Magiera

lekarz Małgorzata Karończyk

Internista, Kardiolog

32-031 Mogilany

Lekarz Pani Małgorzata Korończyk to bardzo dobry specjalista i serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym poprawą swojego zdrowia.
Opinia dodana przez: Alla Tymoschuk

lekarz Piotr Ossowski

32-031 Mogilany

Pan Doktor bardzo ciepły, empatyczny i jest w stanie uspokoić nawet w trudnej sytuacji stara się każda pacjentkę dokładnie dopytać o przebieg i informuje co się dzieje by pacjentka nie była zdezorientowana mi bardzo to pomogło, uspokoiło i wiem co robić a czego nie bardzo bardzo polecam

lekarz Mirosław Ślusarczyk

32-031 Mogilany

To najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia ja oraz cała moja rodzina.Każda jego diagnoza jak dotąd okazała się trafna, zalecone leczenie również. To lekarz z powołania, który dba o swoich pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Arkadiusz Pogrzebielski

32-031 Mogilany

This doctor is THE BEST. Really THE BEST!!!!!! He is not only a perfect specialist but a very very good person. A lot of doctors refused me with my problem but he didn't. Thank you a lot!!!!!!! Tank you!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Magdalena Lorenc

Psycholog, Psycholog dziecięcy

32-031 Mogilany

Podejście psychologa do dziecka bardzo dobre, natomiast samo uzyskanie opinii/diagnozy na bardzo niskim poziomie, wręcz niemożliwe. Po ponad roku, lekarz zwodzi nas i odsyła z kwitkiem. Nie wiem, czy po tak długim czasie, wydana opinia jest wiarygodna - dziecko zdążyło podrosnąć, może wykazywać inne zachowania. Musieliśmy się udać do innego specjalisty, wydając ponownie pieniądze na kilkanaście spotkań. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Janeczek

Psychiatra

ulica Akacjowa 3
32-031 Mogilany

Doktor Piotr Janeczek prowadził mnie kilkanaście lat i mogę powiedzieć, że dzięki jego wsparciu stopniowo wyszedłem z ciężkiej depresji, ponownie zacząłem pracować i życie nabrało kolorów. Chociaż nadal biorę leki, to jednak mogę w miarę normalnie funkcjonować. Polecam tego doktora, bo sam się przekonałem o skuteczności metody leczenia.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Robert Daniel

Zagórska 24 A
32-031 Mogilany

Bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz. Za każdym razem, kiedy przychodzę do niego na kwalifikację do szczepienia, bada mnie wnikliwie, bez pójścia na skróty. Daje rady z głową, człowiek wychodzi z gabinetu naprawdę doinformowany. Do tego Pan Doktor jest życzliwą i uśmiechniętą osobą, więc nawet ktoś nielubiący badań i lekarzy poczuje się komfortowo w gabinecie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Wietecha

32-031 Mogilany

Świetny lekarz. Przyjazny, miły i przede wszystkim profesjonalny. Trafiłam do Pani doktor zupełnie przypadkiem i jestem bardzo miło zaskoczona (po przeczytaniu poprzedniego komentarza). Oby więcej było takich lekarzy - dokładnych, uważnych i przede wszystkim słuchających pacjenta, pomocnych. Dziękuję Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Filus-Komorowski

32-031 Mogilany

W ramach nocnej opieki w Scanmedzie na ul.Armii Krajowej rok temu byłem u tego lekarza i stwierdził grypę,a miałem zapalenie płuc i wylądowałem tydzień później na 2 tygodnie w szpitalu.W poniedziałek znów u niego byłem i stwierdził infekcję wirusową ,a okazało się, że mam zapalenie krtani.Nie dość że dwukrotnie postawił złą diagnozę, to jeszcze faszerował mnie lekami, które nie dość że musiałem bez sensu wykupić, to jeszcze okazały się nieskuteczne. ...

lekarz Wojciech Moczulski

32-031 Mogilany

Wizyta kontrolna w Centre De La Vision.Termin wizyty do Pana Lek. Wojciecha Moczulskiego trzy razy przesuwany (podobno lekarz często zmienia godz. przyjęć). Lekarz raczej małomówny, badanie przeprowadził bardzo szybko bez żadnej informacji dla pacjenta o wyniku przeprowadzonego badania, na pytania o stan oczu najpierw wyraził zdziwienie po czym odpowiadał zdawkowo w końcu zalecił zmianę lekarza. Stanowczo nie polecam tego Lekarza Okulisty.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Jagielska-Gądek

32-031 Mogilany

Nie wiem , może ja miałem pecha , ale dla mnie ta Pani Doktor była nie uprzejma i opryskliwa , i tak naprawdę zbyła mnie w bardzo krótkim czasie . Może Ona jest tylko dobrym lekarzem dla skomplikowanych przypadków , a że mój przypadek dotyczył niewielkiej korekty wzroku , to zostałem tak potraktowany jak napisałem powyżęj . Uważam jednak ,że przyzwoity lekarz powinien odnosić się do każdego z szacunkiem i ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 43006, 'name': u'Mogilany'} Urolog dziecięcy