Ginekolog Położnik W Okolicach Nowy Staw

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Izabela Pabin

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

Super pani doktor, polecam wizytę u niej . Miła , cierpliwa wszystko wytłumaczy , nie wyobrażam sobie już chodzić do kogoś innego.

Opinia dodana przez: Gośka

Krótka 3
83-330 Borowo

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.

Opinia dodana przez: młoda Lilia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEMINA

82-500 Kwidzyn

Lekarz godny polecenia. Jedyny specjalista który do mojego problemu
podszedł poważnie i z zaangażowaniem

Lekarz godny polecenia. Jedyny specjalista który do mojego problemu
podszedł poważnie i z zaangażowaniem

80-286 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

1 Maja 18
83-100 Tczew

Godny polecenia, nie weobrażam sobie iż może kiedyś zabraknąć.Jestem pacjętką pana doktora i nie mogę złego słowa powiedzieć .Odpowiada na każde pytanie śmiało można zadać i uzyskać odpowiedż.Wszystko bez ukrywania wytłumaczy a i porozmawiać można jak z normalnym człowiekiem.Bardzo sympatyczny i dowcipny wizyty u pana doktora to przyjemność.Polecam

Opinia dodana przez: Wiola

Michał Mędraś

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO

80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)

Opinia dodana przez: Maciej

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat
Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.

Opinia dodana przez: Gosia

Willowa 27
82-500 Kwidzyn

Najlepszy lekarz na którego trafilam. Przyjmowal mnie s szpitalu i tez z niego wypisywal po bardzo dobrym badaniu USG. A przyznam ze ciąża byla zagrozona

Opinia dodana przez: Paulina

Lipowa 16 lok. 1
81-750 Wyścigi, Sopot

Najwspanialszy lekarz!! Nic dodać nic ująć!Olbrzymia szkoda, że odszedł - Zostanie w mej pamięci na zawsze.