Olkusz Ginekolog Położnik

Szpital w Nowym Sączu
ul. K.K.Wielkiego
Olkusz

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .
To lekarz ze wszech miar godny polecenia, kompetentny i życzliwy pacjentom. Po raz pierwszy zetknęłam się z ordynatorem szpitala, który przychodzi do pacjentek nie tylko na obowiązkowej wizycie ale również o różnych porach dnia pytając o ich samopoczucie. Z uwagą wsłuchuje się we wszystkie postawione mu pytania i rzetelnie na nie odpowiada. Moja operacja przebiegła bez komplikacji i wiem, że zawdzięczam to Doktorowi Tylnickiemu. Wdzięczna pacjentka z Ostrężnicy.

Opinia dodana przez: Teresa

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Nr 1
K.K.Wielkiego 64
32-300 Olkusz

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza,jeden z najlepszych lekarzy w Olkuskim szpitalu(koledzy po fachu mogli by się od Niego wiele nauczyć).Miły,uprzejmy,odpowiada na każde pytanie,wizyta u niego trwa dość długo,bada dokładnie,a co najważniejsze ma podejście do pacjentek. Żałuję tylko ,że nie prowadził mnie w pierwszej cięży,i nie jest prawda ze inaczej podchodzi do pacjentki na kasę chorych,leżałam w szpitalu i przychodził do mnie nie mal co dzień z pytaniem jak się czuję,pierwszy raz trafiłam na tak życzliwego lekarza,a dowodem na to może być fakt ilość pań czekających do niego na wizytę.POLECAM jako mama miesięcznego synusia

Opinia dodana przez: Karolina

32-332 Olkusz

chodzę do Pana Doktora od niedawna byłam i publicznie i prywatnie jednym słowem git:)Polecam Wszystkim kobietą!!!

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Pani Dr Kamila jest osobą o ciepłym usposobieniu. Nawet najbardziej zestresowana osoba potrafi się odprężyć dzięki podejściu Pani Dr,

Przyznać się, że 29 lat nie robiło się pewnych badań nie jest łatwo. Pani Dr podeszła do sprawy z wyrozumieniem. Dzięki temu w końcu pozbyłam się obaw i zostałam zachęcona do regularnych badań.
Podejście do pacjenta jest bardzo ważne, a Pani Dr to taki Aniołek, do którego chce się wracać :)
Serdecznie polecam! :)

Opinia dodana przez: Asia

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Zna się świetnie na tym co robi. Przeprowadził mnie przez ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to niezbyt nowoczesny sprzęt, którego używa Pan doktor. Ogromną zaletą jest wieloletnie doświadczenie.

Prywatny gabinet lekarski
ul.K.K.Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Ja nie zgadzam się z tymi opiniami...do lekarza nie idzie się na pogawędkę chyba..? no cóż nie obchodzi mnie czy gbur, grunt żeby się mną fachowo zajął. A co do wagi to ma rację, gdyby mnie w ciąży nie strofował przytyłabym z 10 kg więcej. Polecam go wszystkim, bo dzięki niemu moje dziecko żyje, nie będę wchodzić w szczegóły, ale stwierdzam, że jego decyzje są znaczące i facet wie co robi nie mówiąc już o sprzęcie jakim dysponuje. Podkreślam - godny polecenia :-)

Opinia dodana przez: kasia

dr Wiesław Przybyłowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Olkusz

Beznadziejny lekarz, przeżyłam prawdziwny koszmar w czasie porodu. Mam wrażenie, że człowiek ten czerpie przyjemność z zadawania bólu.

SZPITAL

jedna wielka porażka-tylko pieniądz się liczy