Ginekolog Położnik Olsztyn

Piotr Mieloch

ul. Wyszyńskiego 20
10-900 Dajtki, Olsztyn

Polecam Pana Doktora wszystkim zainteresowanym fachową opieką ginekologiczną. Wiedza, doświadczenie, podejście do pacjenta, dostaniemy wszystko, co niezbędne jest do przezycia w sposób spokojny, miły i satysfakcjonujący, stresujących wizyt. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Bożena Olszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Prywatna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza
ul. Pstrowskiego 14B/H w Olsztynie.
10-602 Dajtki, Olsztyn

Świetna babka. Na pierwszy rzut oka niezbyt miła (takie przynajmniej miałam wrażenie), ale kompetencje i wiedza tej pani wygrały więc kontynuowałam wizyty u niej. Zna się na rzeczy, wszystko dokładnie omówi, wytłumaczy, zapisze żeby z głowy nie wyleciało. Zanim do niej trafiłam chodziłam od lekarza do lekarza i każdy z nich tylko zapisywał lekarstwa które nic nie pomagały a co najgorsze tak do końca chyba mnie nie chcieli słuchać tylko ...

dr n. med. Marek Stefanowicz

Jagiellońska 36 lok. 9
10-271 Dajtki, Olsztyn

Rodziłam dwa razy i nie odczuwałam takiego bólu jak przy badaniu przez tego lekarza.Wyszłam z gabinetu z płaczem.Gbur i nie miły,odpychający ktoś.Może i fachowiec ale z takimi umiejętnościami i stanowiskiem,kultura przedewszystkim.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Mariusz Przybyłowicz

Dajtki, Olsztyn

Witam Bardzo polecam Pana Doktora pierwszy raz byłam u tak dobrego lekarza podejście do pacjentki rewelacyjne szczerze POLECAM ! :)
Opinia dodana przez: Anonim P

Elżbieta Parszo

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11
10-457 Dajtki, Olsztyn

Najlepsza ginekolog jaką znam a znam już dobrych kilkanaście lat. Prawdziwy lekarz który nie patrzy na pieniądze tylko na pacjentkę i robi wszystko by jej pomóc. 11 lat temu uratowała mi córkę gdzie inny lekarz zbagatelizował - poród zakończony cc i było zagrożenie mojego życia. Polecam z całego serca. Prawdziwy lekarz..Mimo pandemii przyjmuje normalnie.
Wszystko wytłumaczy- porozmawia i jest bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Władysław Opacki

Żołnierska 33/47
10-560 Dajtki, Olsztyn

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy z powołania jak Pan doktor. Jestem mężatką od dwóch lat i nie mam jeszcze dzieci. To on pokierował nas jakie mamy badania zrobić. Pomógł nam uwierzyć że możemy mieć dziecko.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Jarosław Saczonek

Poradnie Medyczne "FEMINAMED"
Zbożowa 27E
10-900 Olsztyn

U doktora jestem który raz z kolei, poleciła mi go koleżanka, jestem we wczesnej ciąży i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Doktor jest miły, jest z nim świetny kontakt, oddzwania, odpisuje na SMS, zwolnienia wysyła mailem. Bez potrzeby nie wzywa do gabinetu. Mam za sobą jedną straconą ciążę pozamaciczną, doktor podchodzi do mnie jak do ciąży zagrożonej, jest troskliwy i poświęca dużo czasu. Przy tym jest konkretny i ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Niczyporowicz

al. marsz. Piłsudskiego 54
10-450 Dajtki, Olsztyn

Od 8 tygodnia prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, jest kompetentny, odpowiada na każde pytanie. A co do sposobu bycia, no cóż, jest specyficzny, ale przecież jak komuś jego poczucie humoru nie odpowiada to jest masa miłych (czasami, aż zbyt miłych) lekarzy w Olsztynie. Do wyboru do koloru.

lekarz Bogdan Kula

Ginekolog położnik, RTG

Partyzantów 76 lok. 1
10-141 Dajtki, Olsztyn

Lekarz z dużą wiedzą i niemałym doświadczeniem w swojej dziedzinie, profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki i niezwykle ceni prywatność każdej z nich. Mojej mamie pomógł wyprowadzić zagrożoną ciążę, u mnie wybadał narośl na jajnikach - na szczęście w porę, ponieważ wszystko dobrze się skończyło. Jest naprawdę świetnym specjalistą, i szczerze polecam każdej kobiecie, która potrzebuje dokładnej opieki zdrowotnej.

lekarz Stanisław Falkowski

Gabinet Ginekologiczny
Różana 1
12-200 Olsztyn

Kompetentny,miły i przede wszystkim delikatny. Tłumaczy każde badanie które wykonuje. Udziela bardzo wyczeprujących odpowiedzi. Stwarza miłą atmosferę dzięki czumu nie czułam skrępowania i wstydu :)
Po wizytach u kilku lekarzy w końcu znalazłam odpowiedniego.
Z całą pewnością mogę polecic Pana doktora innym kobietom.

Ginekolodzy położnicy w Olsztynie