Ginekolog Położnik Opole

lekarz Magdalena Zawadzka-Duliniec

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Plac Kopernika 13
Chwałkowice, Opole

Serdecznie odradzam panią doktor. Wykonywała mi drugie badania prenatalne, które są zazwyczaj zupełnie bezbolesne (wiem z doświadczenia, bo to jest moja druga ciąża). Pani doktor wykonywała je w taki sposób, ze brzuch bolał mnie cały następny dzień. Moje prośby, żeby robiła to delikatniej zbywała. Pani doktor cała wizytę mnie ignorowała, odzywała się jedynie do pielęgniarki i wściekłe na mnie warczała. Rozumiem, ze być może była zła z powodu opóźnienia, ale ...
Opinia dodana przez: Maia

lekarz Bogusław Mróz

tel.601 787 216
Stryjska 12
45-316 Chwałkowice, Opole

Co wizyte nowa kartoteka i za kazdym razem koniecznosc tlumaczenia z czym przyszlam i jaki jest przebieg mojej choroby (a jest juz imponujacy). Nadzerka do wypedzlowania (za gruba kase), "bo beda problemy z zajsciem w ciaze" - niespodzianka, jednak nie bylo problemów...
Opinia dodana przez: G.

dr n. med. Wojciech Guzikowski

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

LEKARZ TRAGEDIA!!! ZERO KULTURY I POSZANOWANIA PRAW PACJENTA!!! WYPISAŁAM SIĘ ZE SZPITALA PO JEDNYM DNIU POBYTU. NA BADANIU GIN USG MNÓSTWO OSÓB NIEPOTRZEBNYCH (STUDENCI). TRWA CHAOS I ZAMIESZANIE. NIKT NIE PYTA CZY SIĘ ZGADZASZ BY CIĘ OGLĄDAŁO PÓŁ OPOLA. W GABINECIE ZABIEGOWYM TO SAMO, CO NAJDZIWNIEJSZE DRZWI NIE SĄ ZAMYKANE PODCZAS BADAŃ I CAŁY CZAS KTOŚ WCHODZI, TO PRZEZ PRZYPADEK, TO COŚ ZAPYTAĆ. ORDYNATOR NIE REAGUJE NA TAKIE ZACHOWANIE, TRAKTUJE ...

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
45-058 Chwałkowice, Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Jacek Więcek

Medicus
Piłsudskiego 5
Opole

Nie polecam nikomu wizyty u Pana doktora. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana. Podejście do problmu pacjentki zerowe. Pan doktor nie pomógł nawet nie podejmował zbytnio wysiłku żeby sprostać moim oczekiwaniom. Mimo wielkiego wysiłku nie jestem w stanie znaleźć ani jednego pozytywu tej wizyty.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Nocek-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo opanowana, rzeczowa, zdroworozsądkowa. Poświęca tyle czasu, ile tylko trzeba. Bardzo uprzejma. Polecam.

lekarz Marek Chowaniec

Kośnego 6
45-056 Chwałkowice, Opole

Polecam dr M.Chowańca,bardzo kompetentny, rzetelny, mający umiejętność odpowiedniego podejścia do pacjenta lekarz. A przy tym bardzo kulturalny, delikatny oraz potrafiący odpowiednio zdiagnozować chorobę. M.Z.
Opinia dodana przez: mzaparta

lekarz Bożena Paluch-Paks

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Chwałkowice, Opole

Wspaniała ginekolog! Najlepsza do prowadzenia ciąży. Klimacik w gabinecie luźny,sympatyczny. Przede wszystkim bardzo dobra specjalistka .
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jadwiga Kirejczyk

pl. Teatralny 6-7 lok. 32
45-056 Chwałkowice, Opole

Bardzo sympatyczna Pani doktor, stwarza przyjemną atmosferę, bardzo polecam!

lekarz Piotr Klimczak

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Medin Klinika
Częstochowska 54
45-424 Opole

Nowoczesna metoda, dzięki której udało się mi się pokonać problem nie trzymania moczu po porodzie, więc jak dla mnie super sprawa.
Opinia dodana przez: Łukasz

Ginekolodzy położnicy w Opolu