Ginekolog Położnik Opolskie Strzelce

Strzelce Opolskie
47-100 Strzelce Opolskie

Wspaniała pani doktor. Ogromna wiedza. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Zawsze oddzwoni do pacjentki. Polecam z czystym sumieniem panią doktor

Opinia dodana przez: Justa

Strzelce Opolskie M.Prawego 9
47-100 Strzelce Opolskie

Mój najlepszy lekarz. Zdecydowanie godny zaufania i polecenia. Nie spieszy się, zawsze odpowiada na zadane pytania, jest ciepliwy i troskliwy. Obdarzony poczuciem humoru - zawsze znajdzie sposób, żeby rozładować napięcie pacjentki. Nastawiony na człowieka, a nie na pieniądze. Odbierze telefon, a jesli nie może - oddzwoni. Zadbał o moją ciążę podwyższonego ryzyka bardzo dobrze i towarzyszył mi w niej od poczatku do końca, nie panikując, nie strasząc. Cięcie cesarskie wydaje się perfekcyjne - a ja już po 3 dniach czułam się bardzo dobrze. Chciałoby się, żeby każdy tak witał pacjenta. Po prostu lubi swoją pracę i widać, że mimo dużego doświadczenia jeszcze mu się ona nie znudziła :-)

Opinia dodana przez: Maja