Lekarze Rakoniewice

{'id': 40722, 'name': u'Rakoniewice'} Ginekolog
                                       lekarz Robert Jankowski

lekarz Robert Jankowski

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne Maria Leśniczak, Iwona Zys s.c.

lekarz Maciej Habrych

Centrum Medyczne Rakoniewice
Ogrodowa 11a
62-067 Rakoniewice

Doskonały lekarz uratował mi lewą rękę. Miałem zerwane przyłącze dalsze mięśnia dwugłowego w tej chwili ręka jak nowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Danuta Francuszkiewicz-Posadzy

Krystyny 2a
62-067 Rakoniewice

Lekarz z prawdziwego zdarzenia....widać, że lubi dzieci, jest miła, potrafi skutecznie dobrac leki. Polecem

lekarz Izabela Klorek

62-067 Rakoniewice

Wspaniała Pani Doktor. Rzetelna, konkretna. Naprawdę warta polecenia. Widać, że jest to lekarz z powołania, który z przyjemnością poswięca pacjentowi czas i posiadaną wiedzę.

lekarz Jarosław Kałużny

62-067 Rakoniewice

Lekarz godny polecenia, Skrupulatny dokładny, Takich lekarzy w jak dr Kałużny jest nie wielu. Polecam

lekarz Jacek Witczak

62-067 Rakoniewice

Cudowny wspaniały specjalista. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez pomocy i zawsze zadowolna Nie chcę innego ortopedy. Tylko dr Witczak
Opinia dodana przez: Anna Nobik Śrem

lekarz Maciej Matuszyński

62-067 Rakoniewice

Doskonała praca lekarza - plastyka powiek. Coś wspaniałego. Zero bólu, zero stresu, profesjonalne podejście, uprzejmość, doświadczenie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Marzena
Nie znam lepszego neurologa bardzo pomógł mi i mojemu mężowi .Lekarz godny polecenia diagnostyka skierowania wszelkie badania bez problemu a poczucie humoru pozwala wyjść z gabinetu z uśmiechem na twarzy 🙂
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Halina Kulesza

Kolejowa 2a
62-067 Rakoniewice

wspaniały lekarz pełen poświęcenia od wielu lat dba o zdrowie mieszkańców regionu

lekarz Krzysztof Posadzy

Lekarz rodzinny, Internista

Krystyny 2a
62-067 Rakoniewice

Nie polecam. Omijac tego Pana szerokim łukiem. Brak podejścia do pacjenta, człowiek dzwoni po pomoc a zostaję potraktowany z góry.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Przemysław Osip

Neurolog

62-067 Rakoniewice

Powiem tylko tyle. Koszmar!!!w szpitalu hcp nie osiagalny. Zero informacji o zdrowiu i o zaleceniach dla pacjeta

lekarz Jacek Nowakowski

62-067 Rakoniewice

Ostrzegam. Lekarz bez wykonywania jakichkolwiek badań zapisał mi lek hormonalny – nie informując mnie o tym, że zawiera hormony, nie szukając przyczyny problemu (nieregularne miesiączki), w podwójnej dawce (podczas gdy w tym czasie miałam bardzo znaczną niedowagę (BMI 16,65). Ze względu na liczne, poważne i nieraz bardzo długotrwałe skutki uboczne nie wzięłam leku, tylko skonsultowałam się z poleconym przez koleżankę lekarzem – specjalistą także od hormonów – który zabronił mi ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Rosa

Dermatolog

62-067 Rakoniewice

NAJGORSZY LEKARZ DERMATOLOG U JAKIEGO W ŻYCIU BYŁAM. Nigdy w życiu nie poczułam się tak źle u lekarza specjalisty jak na tej wizycie. Nie będę w tej opini Pani tytułować jednak, bo na miano lekarza Pani nie zasłużyła. Po obejrzeniu (przez 1,5s) mojego stanu skóry Pani stwierdziła, że plecy są "bardzo zaniedbane" (tak jakby ich stan wynikał z mojej winy). Czas oczekiwania na wizytę był cholendarnie długi (1,5 godziny) jak ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Irina Kaplenko

Krystyny 57
62-067 Rakoniewice

Pani doktor prywatnie jak ktoś chodzi to może i miła ale w szpitalu i Pani ordynator to wielka porażka :( zero szacunku do pacjenta

lekarz Wanda Wawrzyniak

Dermatolog

Starowolsztyńska 4
62-067 Rakoniewice

Chcąc zaczerpnąć opinii specjalisty celem rozwiązania problemu z dziedziny dermatologii udałem się do Pani lek. Wandy Wawrzyniak. Niestety w odpowiedzi na moje zapytania otrzymałem a właściwie rzucono mi na blat kartke i długopis oraz polecenie zapisywania wszystkiego co usłyszę "bo to ważne!". Pani Dr od samego początku nie raczyła mnie wysłuchać, cały czas przerywajac moją wypowiedź następnie pobierznie "rzuciła okiem" na problem mówiac na początku, że nic nie widzi ( ...
Opinia dodana przez: Oburzony Pacjent

lekarz Mirosław Bogusz