Ginekolog Położnik Rakoniewice

Kolejowa 2a
62-067 Rakoniewice

wspaniały lekarz pełen poświęcenia od wielu lat dba o zdrowie mieszkańców regionu

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna Centrum Medyczne Maria Leśniczak, Iwona Zys s.c.
62-067 Rakoniewice

Ostrzegam. Lekarz bez wykonywania jakichkolwiek badań zapisał mi lek hormonalny – nie informując mnie o tym, że zawiera hormony, nie szukając przyczyny problemu (nieregularne miesiączki), w podwójnej dawce (podczas gdy w tym czasie miałam bardzo znaczną niedowagę (BMI 16,65). Ze względu na liczne, poważne i nieraz bardzo długotrwałe skutki uboczne nie wzięłam leku, tylko skonsultowałam się z poleconym przez koleżankę lekarzem – specjalistą także od hormonów – który zabronił mi zażywania tego leku. Jak można na oślep grzebać w gospodarce hormonalnej pacjentki? Oby nikomu nie zaszkodził tak, jak mnie mógłby, gdybym z większym zaufaniem podeszła do jego „metod”.

Opinia dodana przez: Anna

Krystyny 57