Ginekolog Położnik Ruda

Ginekolog położnik, Cytolog

Ruda Śląska

Zdecydowanie nie polecam.
Już tłumaczę.
* Czy spełnił moje oczekiwania? - Dałem 3 ponieważ moja dziewczyna potrzebowała recepty na tabletki antykoncepcyjne i ją otrzymała pomijając reakcję pani "pseudo DR."... Na tym kończą się pozytywne oceny.
* Czy jest kompetentny? - Dałem 1. Mama mojej przyjaciółki zmarła bo "jaśniepani" przez półtorej roku nie zdiagnozowała raka. Chyba więcej nie muszę pisać w tym temacie.
* Czy jest uprzejmy? - Traktuje pacjentów przedmiotowo ...

Zdecydowanie nie polecam.
Już tłumaczę.
* Czy jest uprzejmy? - Traktuje pacjentów przedmiotowo odklepując standardowe teksty. Nie sprawia wrażeni godnej zaufania.
* Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu? - Wszystkie wizyty odsiedziałem w poczekalni (nie jak niektórzy partnerzy pozostałych pacjentek - w samochodzie przed domem "pani z dr. przed nazwiskiem") i zgodnie z partnerką stwierdziliśmy że traktuje pacjentów jak "montaż taśmowy" wiec NIE.
* Czy tłumaczy chorobę i metodę leczenia? - NIE! To były pierwsze tabletki i "karierze" mojej dziewczyny. ZERO informacji ponad to co sama wyczytała na stronie producenta.
* Czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego? - Hmmm... Czy na bóle macicy po użyciu tabletek jakikolwiek lekarz odpowiada "Przejdzie." (WTF?!) Chyba nie... NC.
* Czy wzbudza zaufanie? - Przedmiotowe podejście do pacjentek. Tyle w tym temacie.
* Czy polecił byś tego lekarza znajomemu? - Zdecydowanie NIE.
Nie tylko my ale także jedni z naszych znajomych "przejechali" się na tej pani. Zdecydowanie nie polecam nikomu. Zwłaszcza na pierwszą wizytę. Potrafi zniechęcić do wizyt w gabinetach ginekologicznych.
Polecam jednak dr. Bogumiła Bukowskiego - Świętochłowice.
Nie będę tu robił jednak reklamy.
Zainteresowani poszukają.
Panią (pseudo DR) odradzam.
PS. Pierwsza wizyta 50zł kolejne ok 20zł.
PS2. Kto tej kobiecie dał dopisek "DR." przed nazwiskiem do k*rwy nędzy!?

genom
ul. 1-go maja ruda slaska