Ginekolog Położnik Rzeszów

Edyta Stącel

Szpital Wojewódzki nr 2

Rzeszów

Chodziłam do pani dr. całą ciążę dokładnie tłumaczyła moje ewentualne wątpliwości. Bardzo miła uprzejma i sympatyczna kobieta. Jestem przekonana że swój zawód wykonuje bardzo profesjonalnie. Pozwoliła mi dzięki swojej osobie uwierzyć że są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Wielki szacunek i wg mnie lekarz godny polecenia na 100 %
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dariusz Burek

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Odradzam, byłam u doktora na 3 wizytach podczas ciąży, na każdej miał pretensje, że mam złą kartę ciąży, że wg niego rubryki nie są po kolei, i musi się namęczyć, żeby przepisać wyniki badań, po drugie miał pretensję, że byłam wcześniej u innego lekarza , że badanie prenatalne nie przeprowadziłam u niego, pretensje, że od poprzedniej wizyty minęło 3 tyg. a nie 4 tygodnie. Na badaniach połówkowych u niego, ...
Opinia dodana przez: sabina

lekarz Teresa Wojcik

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Pani doktor pomimo moich wielkich obaw okazała się świetną kobietą i doskonałym lekarzem. Miła atmosfera i rzetelne informacje przeplatane luźną pogawędką sprawiły, że czułam się swobodnie, cały stres odpłynął, a w dodatku wyszłam w pełni poinformowana. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z ginekologami teraz już wiem gdzie mogę bezpiecznie udać się po poradę.

lekarz Jadwiga Rychlec

Rzeszów

Bardzo sympatyczna pani doktor. Prowadzila dwie moje ciąże, wiec spotykalyśmy sie dość regularnie. Byla zainteresowana nie tylko od strony medycznej czy ciąża rozwija sie prawidlowo, ale także samopoczuciem przyszlej mamy. Mozna z nia spokojnie porozmawiać. Polecam.

lekarz Monika Dobrowolska-Kwiatek

Ks. Jałowego 8 A
35-010 Rzeszów

Bardzo dobrze oceniam wizytę w gabinecie Pani doktor, byłam na kolposkopii. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Dymkowska

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Pani doktor Małgorzata Dymkowska zasługuje na najwyższe uznanie .Jej sposób podejścia do pacjenta już sam w sobie pozwala na to żeby poczuć się lepiej. Uprzejma , kompetentna, cierpliwa .Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Bogdan Obrzut

Rzeszów

Naprawdę polecam dr.Obrzuta,ja trafiłam do niego w 18 tyg.zagrożonej ciąży a dziś trzymam na kolanach ślicznego,zdrowego synka:)

lekarz Katarzyna Adamowicz

Radioterapeuta, Ginekolog położnik

NZOZ "PALOMED"
Juliusza Słowackiego 11
35-060 Rzeszów

W życiu nie "poznałam" tak sympatycznej Pani Doktor jak Pani Kasia. Pełna humoru,rzetelna. Słucha uważnie.. czego chcieć więcej? Polecam!!

lekarz Alina Kwater-Zuzak

ul. Ignacego Łukasiewicza 88
35-068 Rzeszów

Pani Doktor to wspaniała specjalistka, bardzo miła, uprzejma,kompetentna z życzliwym podejściem do pacjenta.
Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i poród, jestem bardzo zadowolona. W każdej chwili można było do niej dzwonić, skonsultować każdą obawę. Pani Dr. zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu na wywiad i badanie,a same wizyzty przebiegały bezstresowo i profesjonalnie.
Z całego serca polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Adrianna

Joanna Kądziołek

medicor
ul.szopena
Rzeszów

Pomimo iż pani doktor poświęcała dużo czasu na badanie, nie dostrzegła moich problemów z ciążą. Tydzień po wizycie, w której pani doktor stwierdziła, ze wszystko jest w porządku, wylądowałam w szpitalu. Gdyby nie moja przezorność ciąża skończyłaby się tragicznie. Przestrzegam wszystkich!

Ginekolodzy położnicy w Rzeszowie