dr n. med. Jan Domitrz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

, co prawda nie doszłam jeszcze do celu ale lekarz godny zaufania i polecenia

Super! Rewelacja! Godny polecenia! Dzięki niemu mamy dziś syneczka:-)

Super! Rewelacja! Godny polecenia! Dzięki niemu mamy dziś syneczka:-)

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny, kompetentny człowiek.

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny, kompetentny człowiek.

Rewelacyjny lekarz ! Otwarty, dający pacjentce wsparcie, bardzo kulturalny, dobry specjalista. U nas niepowodzenie * 3 (sprawy genetyczne), wspólnie z dr próbujemy inaczej. Przy problemach można na niego liczyć i w szpitalu i pod telefonem. Jak się rozkleiłam, przytulił, pocieszył. Ogromne wsparcie psychiczne.

Super przyjazny i kompetentny człowiek. Oby takich więcej!!!

Super przyjazny i kompetentny człowiek. Oby takich więcej!!!

Witam! Jedyny lekarz, który podaje rękę kobietom schodzącym z tego strasznego krzesła... Ogólnie jestem zadowolona, tylko czasami mam wrażenie, że jest zmęczony. Ma dużo pracy i obowiązków. Panie doktorze proszę więcej odpoczywac...

dla najwspanialszy ginekolog pod słońcem

dla najwspanialszy ginekolog pod słońcem

Wspaniały lekarz i fantastyczny człowiek dzięki NIEMU mam wspaniałego synka:)

Wspaniały lekarz i fantastyczny człowiek dzięki NIEMU mam wspaniałego synka:)

dzięki panu dr mam swoją córeczkę - teraz ma 2,5 roku. Prowadził całą moją ciążę, interweniował gdy lezałam w szpitalu i lekarze źle się ze mną obchodzili. pierwsza wizyte udr mialam w maju a we wrześniu już byłam w ciąży. Teraz też do niego chodzę.

Dla mnie dr Domitrz był ostatnią deską ratunku, został mi polecony przez mojego lekarza. Koszt wizyty jest adekwatny do opieki jaką doktor oferuje - kompleksowa. Nie "słodzi", realnie przedstawia możliowści oraz metody leczenia. Wiedział, że przyjechaliśmy z daleka więc starał się zmniejszyć ilość potrzebnych wizyt do minimum, szedł nam na rękę czasami przyjmując nas poza kolejnością. Umożliwia wystawienie faktury za usługę z terminem płatności 7 dni - dla mnie było to wtedy bardzo istotne i pomocne. Pierwsze in vitro - uwieńczone sukcesem! - bardzo polecam tego lekarza