Ginekolog Położnik Skwierzyna

lekarz Bożena Lech

USG, RTG

szpitalna 1
Skwierzyna

Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Jolanta

Paderewskiego 1a
66-440 Skwierzyna

Bardzo uprzejmy, kompetentny, doświadczony lekarz. Zawsze pomoże, wszystko wytłumaczy, potrafi podnieść na duchu, kiedy jest coś nie tak. Polecam doktora, chodzę już dość długo i zawsze jest tak jak trzeba.

Opinia dodana przez: Joanna

Paderewskiego 1a
66-440 Skwierzyna

Nie polecam Pana Wojciecha Wiktorowicza. Byłam jego pacjentkom- prowadził moją ciąże. Gdy przychodziłam na wizyty prywatne był miły, wiedział o wszystkich moich problemach i powiedział że” w moim przypadku będę miała cesarskie cięcie”, umówił mnie nawet na termin, miałam się tylko zgłosić do szpitala w Skwierzynie. Gdy przyjechałam do szpitala Pan doktor gdy mnie zobaczył zaczął się zachowywać jakby mnie nie znał i wtedy się dowiedziałam że nie jestem zapisana na cesarskie cięcie - wmawiał mi że sama na nim usiłuję wymusić taki poród zupełnie jak by zapomniał że na każdej wizycie prywatnej u niego w gabinecie byłam z partnerem - ogólnie zaskoczyło mnie to w jaki sposób mnie traktuje powtarzał że naturalnie " i za trzy dni nie urodzę i niepotrzebnie przyjechałam do szpitala, poza tym na drugi dzień mnie wypiszą ". Urodziłam tego samego dnia dziecko o wadze 4 kg. wynikiem czego zostałam cała porozrywana i mam wiele problemów związanych z takim porodem - nie polecam

Opinia dodana przez: Aga

EN-MED Ryszard Niedzielski Gabinety Stomatologiczne w Skwierzynie