dr n. med. Antoni Karbowski

Pan doktor jest bardzo urzejmy i dba o to, aby pacjentka nie była zestresowana wizytą. Czułam się jakbym przyszła do przyjaciela :). Udziela odpowiedzi na każde pytanie, a jeśli jest konieczność wypisania leków to ten lekarz zapisuje niedrogie, ale skuteczne leki.

Zdecydowanie polecam kobietom starszym i młodszym ;) Jestem młodą pacjentką z 6-cioletnim stażem, nigdy nie miałam powodu żeby się skarżyć, a wręcz odwrotnie!!

uratowal mi zycie operwal mnie wycial macice i przydatki a w gliwicach onkolog stwierdzil ze zrobil to po mistrzowsku

Przesympatyczny lekarz, udziela wszelkich niezbędnych informacji, wizyta jest lekka i przyjemna, wręcz przyjacielska. Zdecydowanie procentuje tu doświadczenie. Nie jest ginekologiem młodej daty, ale jego podejścia z pewnością nie można określić jako staroświeckie - opinia młodej pacjentki.

Wspaniały, kompetentny, przyjemny lekarz.Znakomity fachowiec, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Polecam!

nie wiem gdzie przyjmuje na kasę narazie chodzę prywatnie bo jest najlepszy!

nie wiem gdzie przyjmuje na kasę narazie chodzę prywatnie bo jest najlepszy!

Lecze sie już u Niego 6 lat,w tym czasie urodziłam 2 dzieci,bardzo dobry lekarz!!!

Jak na razie się nie zawiodłam, a chodzę do niego ponad rok.

Jak na razie się nie zawiodłam, a chodzę do niego ponad rok.

Lubi pieniądze i pacjentki z kasą! W szpitalu obchodz a go pacjentki tak zwane "forsiaste"!

bardzo miły i kompetentny. Słucha cie i dopiero wtedy wyraza swoje zdanie. Czułam sie jakbym poszła do przyjaciela :)