Ginekolog Położnik Strzelno

88-320 Strzelno

Bardzo miła, kompetentna. Zobaczymy jak będzie dalej, ale na razie jestem naprawdę zadowolona.

ul. Powstania Wielkopolskiego 8
88-320 Strzelno

Godny polecenia.Jeden z lepszych lekarzy.Wielokrotnie byłam pod jego opieką i jestem w 100 % zadowolona czego nie mogę powiedzieć o innych lekarzach.Bardzo dużo poświęca czasu pacjentkom.Miałan zagrożenie porodem przedwczesnym to gdy leżałam w szpitalu to non stop do mnie przychodził nawet w nocy zaglądał i sprawdzał jak się czuje itd

Szpital

88-320 Strzelno

lekarz bardzo kompetentny ,uprzejmy i przedewszystkim zna sie na swojej pracy. godny polecenia

88-320 Strzelno

Witam ja Panią Doktor polecam prowadziła u mnie nie jedną ciążę i nie jedną uratowała. Odbierał u mnie również porody i nie wyobrażam sobie aby był przy mnie inny lekarz. W gabinecie zawsze uśmiechnięta wyjaśnia wszystko daje dobre rady i wskazówki. A i odnośnie szycia każdy lekarz badający mnie po porodzie mówił że widać że Pani Dotor mnie szyla bo jest to wykonane idealnie. Więc wydaje mi się że co pacjentka to opinia. Ja np. Byłam u innego ze znanych w okolicy lekarzy dodam prywatnie i już nigdy nie pójdę a do Pani Doktor zawsze zajrzę.

Opinia dodana przez: Paulina

SPZOZ w Mogilne Poradnia K Strzelno