Ginekolog Położnik Strzelno

88-320 Strzelno

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże którenie były łatwymi przypadkami i w 100% spełniła moje oczekiwania co do opieki. Polecam ja jako osobę konkretną, odpowiedzialną, kompetentną i miłą mimoiżjej sposób bycia nie każdemu przypada do gustu bo jest z natury konkretna i szczera.

ul. Powstania Wielkopolskiego 8
88-320 Strzelno

Chciałabym opisać sytuacje, która miała miejsce w miejscowości Strzelno. pan doktor Czarnecki miał dyżur w tamtejszym szpitalu kiedy przyjechała na odział rodzić moja siostra . Skandaliczne jest to jaka tam miała opieke a po drugie jak zachował sie pan doktor i co powiedział .Moja siostra była w 37 tygodniu ciąży z rozwarciem na cztery palce i zostawiona sama sobie dopiero kiedy powiedziała że chce zmienić szpital zaczeli sie interesowac moją siostrą .Pan doktor Czarnecki zrobił USG i stwierdził że dziecko jest bardzo małe 1,5 kg do 1,7 kg i że ma nie rozwinięta płuca i cytuje powiedział "z chęcią pozbył bym sie problemu " okazało sie ze moja siostra to "problem ".Jak można tak potraktować i tak powiedzieć rodzącej kobiecie ???? Lekarz ginekolog z takim stażem i praktyka powinien wiedzieć że tak nie wolno !!!! To nie etyczne i skandaliczne zachowanie . Na szczęście siostra została bardzo szybko przewieziona przez naszą mamę do szpitala w Inowrocławiu i tam otrzymała fachową opiekę ,gdzie po pół godzinie urodziła zdrowego 2,5 kg z 10 punktami synka :) Chciałabym przestrzec te kobiety które maja zamiar rodzic w Strzelnie pod opieką pana doktora Adama Czarneckiego żeby sie zastanowiły dobrze komu powieżają życie swoje i dziecka !!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

Szpital

88-320 Strzelno

Badanie ginekologiczne bardzo bolesne, wziernik wpychany i wwiercany na siłę bez żadnego żelu (prywatnie i na NFZ), potem to samo z palcami. Trzy dni po wizycie dochodzę do siebie. Poza tym jedna wielka rutyna. Pacjentka rozebrana na fotelu, a on sobie z położną w drzwiach gada. No i globulki na najzwyklejsze w świecie upławy bez żadnych pytań. Zero rozmowy z pacjentką i tłumaczenia. Nie poleciłabym nikomu.

Opinia dodana przez: Pacjentka

88-320 Strzelno

Witam ja Panią Doktor polecam prowadziła u mnie nie jedną ciążę i nie jedną uratowała. Odbierał u mnie również porody i nie wyobrażam sobie aby był przy mnie inny lekarz. W gabinecie zawsze uśmiechnięta wyjaśnia wszystko daje dobre rady i wskazówki. A i odnośnie szycia każdy lekarz badający mnie po porodzie mówił że widać że Pani Dotor mnie szyla bo jest to wykonane idealnie. Więc wydaje mi się że co pacjentka to opinia. Ja np. Byłam u innego ze znanych w okolicy lekarzy dodam prywatnie i już nigdy nie pójdę a do Pani Doktor zawsze zajrzę.

Opinia dodana przez: Paulina

SPZOZ w Mogilne Poradnia K Strzelno