Lekarze Ustroń

dr n. med. Marek Glinka

43-450 Ustroń

Pan docent jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałem. Każde słowo wypowiedziane o tym lekarzu nie odzwierciedli dobra tego człowieka. Grzeczność, kompetencja, poświęcony czas, badanie USG holter kończyn dolnych przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan docent jest naprawdę lekarzem z powołania. Polecam Pana docenta innym pacjentom. Dziękuję
Opinia dodana przez: Joachim

lekarz Marcin Kowalski

Onkolog

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska
43-450 Ustroń

Chyba Bóg mi go zesłał!, bo po diagnostyce w szpitalu mój ojciec nie miał żadnych szans. Dr Marcin walczył z chorobą mojego taty 3 lata i 7 m-cy. Mój tato umarł, na 3 dzień po swoich 85-tych urodzinach. Kiedy zadzwonił do mnie dr Kowalski z wynikiem TK (w dniu śmierci taty) i usłyszał co się stało, miałam wrażenie, że jest wstrząśnięty. Znał mojego tatę jako osobę z wyjątkową siłą i ...
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 3554, 'name': u'Ustro\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

dr n. med. Mariola Cieśla-Dul

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca, Oddział Chirurgii Naczyniowej
Ustroń

Jakiś czas temu zauważyłam, że mam bardzo zmęczone nogi, ciągle były zimne i strasznie blade. Początkowo zbagatelizowałam to, ale naprawdę zaczęło mi to przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Mój lekarz nie bardzo potrafił mi pomóc i zasugerował wizytę u lekarza naczyniowca. Tak trafiłam do Pani doktor w SCM clinic i proszę, zdiagnozowała u mnie Zespół Leriche’a. Pani doktor zdecydowała się na operację naprawczą tętnic. Efekt jest, a komfort życia wzrósł o ...
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Mariola Dul

Chirurg naczyniowy

43-450 Ustroń

Wielkie wyrazy szacunku dla pani doktor. Leczymy się u pani w Klinice Serca, na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Ustroniu i w przychodni w Krakowie. Dzięki pani kompetencji udało się uratować nogę męża przed amputacją. Idealne podejście do ludzi starszych, którzy już tak szybko nie rozumują, cierpliwość i uprzejmość są wizytówkami pani, Polecamy tego specjalistę każdemu.

dr n. med. Tadeusz Dzielski

43-450 Ustroń

Wspaniały lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, zawsze ma czas żeby wszystko dokładnie przekazać pacjentowi. Bardzo dobry diagnosta. W dzisiejszych czasach mało jest lekarzy o takim podejściu do pacjenta. Zawsze polecam swoim znajomym i rodzinie dr Dzielskiego i jeszcze nikt się nie zawiódł.
Opinia dodana przez: JZofia

dr n. med. Marek Król

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca
Ustroń

Wspaniały lekarz - profesjonalista w swej dziedzinie. Dzięki zabiegowi którego nie podjęli się inni lekarze (wszczepienia stentów) dzisiaj biegam na 4 piętro bez zadyszki i bólu. Jako pacjent jestem bardzo wdzięczny i polecam każdemu kto wymaga opieki kardiologicznej.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Danuta Kapołka

Reumatolog

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
Ustroń

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Marcin Gierek

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Estetycznej "REMEDEST"
Zielona 2
43-450 Ustroń

Wspaniały lekarz. Który wie jak pomoc kobiecie w problemach z twarzą. Miałam Botox, wypełniane bruzdy i dolinę łez. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. No i to cudowne podejście pana doktora, ktore powoduje ze każda igiełka wbijana mniej boli :)
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Urszula Glajcar-Gałaszek

Protetyk, Ortodonta

ulica Grażyny 2
43-450 Ustroń

W swoim dość długim już życiu korzystałem z usług wielu stomatolgów w róznych częściach kraju.Nie mam żadnych wątpliwości co do tego,że w rankingu tych stomatologów Pani dr Urszula Gałaszek jest na poerwszym miejscu.Przyjazny pcjentowi ,nowoczesny gabinet.Nawet skomplikowne operacje przebiegają bezboleśnie i bezstresowo .Jakoś wykonanych usług bardzo dobra.Takiego dentystę polecam kazdemu.Eugeniusz K.wdzięczny pacjent

lek. dent. Anna Oleśniewicz

43-450 Ustroń

Pani Doktor jest najlepszą dentystką jaką do tej pory spotkałam na swojej drodze- potrafi bardzo cierpliwie wytłumaczyć co i jak, zna się na swojej pracy, a przede wszystkim jest delikatna i bardzo miła.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. med. Artur Szczerbak

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet w Centrum Medyczne Raf-Medic
ulica Partyzantów 21
41-819 Ustroń

Pan doktor Artur Szczerbak jest wspaniałym lekarzem, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ma bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta, jest kompetentny, a przy tym jest życzliwym, pomocnym i skromnym człowiekiem. Umie wszystko wytłumaczyć pacjentowi i również go wysłuchać. Bardzo cenię i szanuję Pana doktora oraz szczerze Go polecam. Jest po prostu właściwym człowiekiem na właściwym miejscu!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Laber

ulica Mickiewicza 14
43-450 Ustroń

Przychodziłam do przychodni w Ustroniu do Pana doktora z moim mężem , no chyba pierwszy raz zauważyłam u lekarza tak pozytywne podejście do pacjentów , wszystkich wita z uprzejmością , zadowoleniem że przychodzą po porady z problemami zdrowotnymi dlatego też ze swoim problemem udałam się właśnie do niego , gdzie też zabrałam moją 80 letnią mamę , którą traktował wyjątkowo żeby rozładować stres wynikły z przeprowadzonego zabiegu. Cała trójka wypowiada ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Adrian Kotas

Neurochirurg

ul. Źródlana 12
43-450 Ustroń

Moje problemy z kręgosłupem zaczęły się ok.9 lat temu. Przez pierwsze 3 lata byłem pod "opieką" neurologów, którzy wysyłali mnie na różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. Niestety nie przynosiły one skutku i w końcu po 3 tyg. rehabilitacji w jednej ze znanych śląskich placówek dostałem obustronnej rwy kulszowej w kończynach dolnych oraz niedowładu prawej nogi. Byłem konsultowany przez 7 różnych neurochirurgów i wszyscy zgodnie mówili, że operacja jest niezbędna a wręcz ...
Opinia dodana przez: Dawid Michalski

lekarz Mariusz Kozik

Lekarz rodzinny

43-450 Ustroń

Serdecznie polecam Pana dr Mariusza Kozika. Pełny profesjonalizm , uprzejmość i empatia wobec pacjentów. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Magdalena Perczak

lekarz Joanna Sołtysiak

Internista, Lekarz rodzinny

Sanatorium Uzdrowiskowe "Róża"
Szpitalna 1
43-450 Ustroń

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna.Godna polecenia!!!Najlepszy lekarz u jakiego miałam przyjemność się leczyć...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jadwiga Dzielska

3 Maja 12
43-450 Ustroń

Jestem bardzo zadowolona,Pani doktor zna się na tym co robi i traktuje ludzi równo nie patrząc na ich status społeczny.

lekarz Mieczysław Dutka

Internista, Kardiolog

43-450 Ustroń

Lekarz bardzo dobry, o ogromnej wiedzy. Można go o wszystko zapytać i wszystko szczegółowo wytłumaczy. A przy tym bardzo dba o pacjentów. Przy nim człowiek czuje się bezpiecznie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Mariusz Witold Papierniak

Internista, Kardiolog

43-450 Ustroń

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Paweł Wieja

43-450 Ustroń

Nic więcej. Tylko DZIĘKUJĘ za uratowanie mi życia. Mając 60 lat po raz pierwszy spotkałem takiego młodego specjalistę z takim podejściem do pacjenta. Błyskawiczna reakcja,diagnoza i zabieg. Profesjonalizm. Dziękuję. Andrzej Frączkowski.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Góral

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

43-450 Ustroń

Byłam wczoraj na wizycie Jestem bardzo zadowolona z niej. To bardzo miły i kompetentny lekarz . Zbadał mnie zrobił USG ,a ponadto wytłumaczył wszystko , jak mam się poruszać co robić , jakie stosować zalecenia. Dziękuję bardzo - polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bogumiła