Ginekolog Położnik Warszawa

Warszawa Ginekolog położnik  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Dr. Gmyrek prowadził od początku moją ciążę. Podczas każdej wizyty poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a wszelkie "fiksacje" i nieuzasadnione obawy uspokajał dzięki czemu w czasie ciąży, której przechodzenie, momentami nie było łatwe, nie zwariowałam ;) Miałam też to szczęście, że w czasie porodu był w szpitalu i przyjął na świat mojego syna.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Warszawa Ginekolog położnik dr Krzysztof Szturo

dr Krzysztof Szturo

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27

wizyta już od 80
Bardzo polecam telekonsultacje u Pana Doktora. Byłam bardzo zaniepokojona, nigdzie nie przyjmuje mój ginekolog, trafiłam na telekonsultacje u Doktora, pomyślałam że spróbuję, teraz wiem że mogę spać spokojnie bo nic pilnego mi się nie dzieje, bardzo dziękuję za fachową pomoc na odległość !
Warszawa Ginekolog położnik dr Ewa Ślizień-Kuczapska

dr Ewa Ślizień-Kuczapska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ProFamilia

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma wielką wiedzę, zrozumienie dla pacjenta. Poświęca każdy swój wolny czas, jeśli jest to potrzebne. Jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę i że dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zdiagnozowała moją chorobę i pomogła mi.
Opinia dodana przez: Basia
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Wałowa 5 lok. 9

wizyta już od 100
Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
Warszawa Ginekolog położnik lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Ewa Kurowska

dr n. med. Ewa Kurowska

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5

lekarz Andrzej Lisiewicz

Horizon Medical Center
Domaniewska 39A (Horizon Plaza)

Najcudowniejszy lekarz, na jakiego mogłam trafić!
Uprzejmy, cierpliwy, bardzo inteligentny człowiek. Prowadził moją ciążę, po porodzie odwiedził mnie na sali, w połogu służył pomocą.
W międzyczasie wykonał zabieg nacięcia gruczołu Bartholina, bardzo delikatnie, choć szwy niestety spadły zbyt szybko.
Polecam z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Weronika

Dominika Herlenius-Sawicka

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

lek. med. Piotr Chlabicz

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a

wizyta już od 100
Pan doktor od samego wejścia niespecjalnie okazywał zadowolenie, że pojawiłam się w gabinecie. Po wysłuchaniu co mnie sprowadza na USG (pani ginekolog wykryła coś na jajniku i skierowała mnie na USG), Pan zaczął się wymądrzać, że pewnie zwykły torbiel, to od razu trzeba na USG wysyłać. Mówię, że chyba to dobrze, że kierują dalej na sprawdzenie, bo nikt nie ma rentgenu w oczach. Pan zapytał kiedy skończyła się ostatnia miesiączka? ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr Ewa Filipp

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Pani Ewa zajmuje sie każdym pacjentem indywidualnie. Ma duze doswiadczenie i jest godna polecenia. Jest uprzejma i zyczliwa. Zleca potrzebne badania. Prowadzilam u niej dwie ciaze i polecam w 100%.
Korzystalam z uslug Junony, gdzie przyjmuje dwa razy w tygodniu.
Opinia dodana przez: Anna

Ginekolodzy położnicy w Warszawie