Ginekolog Położnik Warszawa

prof. dr hab. n. med. Janusz Kretowicz

Obrońców 7

Panie Profesorze, dziękuję za piękną i zdolną córkę. Bez Pana pomocy nie donosiłabym i tej ciąży. A teraz już dorosła moja córka, obroniła doktorat w Szwajcarii. Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Leszek Witkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Genialny Specjalista . Lekarz starej daty . Leczy kilka pokoleń kobiet. Kocha to co robi i dba o zdrowie Kobiety w każdym wieku.

dr n. med. Ryszard Rutkowski

Gabinet ginekologiczny
ul.Kobielska 19

Po przeczytaniu komentarzy niechętnie szłam do tego lekarza ale gdy już weszłam do gabinetu miłe zaskoczenie. Sympatyczny Pan doktor, przeprowadził szczegółowy wywiad, zrobił bardzo delikatnie badanie, jako że pierwszy raz byłam u Pana Rutkowskiego zdobił dodatkowo cytologie i USG. Poinformował mnie o możliwości zmiany tabletek anty na tańsze o tym samym składzie a co najważniejsze nie patrzył na zegarek podczas wizyty tylko poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam wyjaśniając dokładnie ...

lekarz Maciej Golanek

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Puławska 270/8

Bardzo nieprzyjemny. Opryskliwy. Szowinista. Ma w dupie pacjentów. Woli wyjść na fajeczka niż przyjąć kogoś "poza kolejką" mimo że brak kolejki do niego..
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Krystyna Miller

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Po urodzeniu dziecka zrezygnowałam z kontynuowania wizyt u mojego poprzedniego ginekologa (dr Pasiak-Owczarek). Po kilku miesiącach dostałam zatrzymania okresu. Trafiłam do pani dr Millerowej zupełnie przypadkowo - zapisałam się do pierwszego ginekologa, który był wolny w Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody na Sobieskiego. Pani doktor była niezwykle delikatna i taktowna, a przy tym rzeczowa i konkretna, zrozumiale wszystko tłumacząc. Oprócz standardowego badania ginekologicznego (wykluczyła ciążę), przeprowadziła badanie piersi (pierwszy lekarz, ...

lekarz Czesław Godlewski

Bursztynowa 2 (Kolmed)

To jest bardzo dobry lekarz! Polecam Go każdemu, jest bardzo delikatny i uprzejmy.

dr Inez Szweryn-Czarnyszewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

Gabinet ginekologiczny
Żurawicka 12

Moja pierwsza pani ginekolog, bardzo się bałam a okazało się że nie ma czego. Pani doktor była bardzo miła i subtelna. słyszałam że takie baranie może być bolesne, ale tutaj absolutnie takie nie było. Dziękuje, pozdrawiam, polecam.

lek. med. Marek Kilijańczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36

Doktora to ja uwielbiam. Od momentu gdy stwierdzil ze będzie problem z zajściem w ciąże poprowadził mnie za rękę aż do samego rozwiązania. Walczyliśmy razem z moim organizmem ale wygraliśmy walkę i teraz mam śliczna córeczkę. Wszystkim bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Miła

Małgorzata Sułkowska

BELL-MED
Szeligowska 25

Chciałabym częściej spotykać takich lekarzy. Z fachowością i kompetencją idą w parze zwyczajna ludzka życzliwość i zatroskanie o zdrowie i samopoczucie pacjentki.Pani Małgorzata nie tworzy na siłę bariery lekarz-pacjent,by w ten sposób budować swój autorytet.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Agata Horanin-Bawor

Ginekolog, Ginekolog położnik

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

Ginekolodzy położnicy w Warszawie