Ginekolog Położnik Warszawa

lekarz Agnieszka Antczak-Judycka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

bardzo dobra lekarka - prowadzila moja ciaze, przejmuje sie pacjetka i ma sie wrazenie ze jest sie w dobrych rekach, zleca wszystkie konieczne badania, zawsze ma czas zeby wszystko wytlumaczyc, polecam
Opinia dodana przez: M

lekarz Jarosław Kaczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36

Wizyty w ekspresowym tempie, arogancki bez krzty przyzwoitości w przypadku nieudanego zabiegu nic nie wyjaśnia. Robi zabiegi nawet gdy nie ma szans na powodzenie, aby tylko premia była.

lekarz Bożena Wroczyńska

Ginekolog położnik, Specjalista USG

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18/lok. 18/1802

wizyta już od 160
Wizyta z usg przebiegła u Doktor dość sprawnie, mimo małego opóźnienia. Opóźnienie wynikło prawdopodobnie w wyniku dokładności lekarza, gdyż poświęca pacjentce dużo czasu, dokładnie informując co widzi na monitorze usg, upewniając się czy wszystko jest prawidłowo. Badanie ginekologiczne - w porządu. Zostalam zbadana, poinformowana o zaleceniach, wyjaśniła tok dalszego postepowania. Doktor rzetelnie i kompetentnie wszystko wyjaśniła. Byla miła i uśmiechnięta dzięki czemu łatwiej było porozmawiać o problemie. Czułam się zaopiekowaną.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Arkadiusz Gawryluk

Szczęśliwicka 23 B/24

Przesympatyczny,kulturalny,rzeczowy ,konkretny . Doktor przeprowadzał CC ,czułam się bezpiecznie ,zaopiekowana a przede wszystkim spokojna.. Dr absolutnie zaraza spokojem:) Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Rzewuski

SZPZLO Warszawa - Praga Południe
ulica Krypska 39

Pan Marek prowadzi moją drugą ciążę, lekarz idealny, nigdy nie znałam lepszego! Zajmie sie lepiej niż rodzina :D
pozdrawiam
Ania
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Elbe-Rysińska

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26

Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor i jestem zadowolona. Pani doktor zleciła dodatkowe badania, ponieważ chcę zacząć brać tabletki, i mam się do niej zgłosić z wynikami.

lekarz Magdalena Kowalska

Cybernetyki 13/57

Pani doktor to przemiła, cierpliwa, ciepła osoba, która dokładnie wyjaśniła mi na czym polega moja dolegliwość. Badanie delikatne i profesjonalne. Wizyta u ginekologa to dla mnie zawsze ogromny stres, a tu po raz pierwszy mogę powiedzieć, że nie czułam skrępowania, wyszłam uspokojona.

Każdemu polecam wizytę u pani Kowalskiej. Jest to osoba, która nie jest miła na pokaz, ona chyba naprawdę taka jest - to da się ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Ewa Żmuda

Położna, Ginekolog położnik

BabkaMedica

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jerzy Jefimik

Kamienna 3 lok. 30

JEST MIŁYM CIEPŁYM LEKARZEM, WSZYSTKO WYTŁUMACZY NAWET NARYSUJĘ :) POLECAM WSZYSKIM KOBIETKOM. POZDRAWIAM

Anna Weber

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski

Pani doktor jest ciepłą,miłą osobą.Jest jednym z nielicznych lekarzy do których chodziłam bez stresu.Polecam.
Opinia dodana przez: Kala

Ginekolodzy położnicy w Warszawie