Ginekolog Położnik Warszawa

dr Urszula Brocka-Zakrzewska

Enel-Med

Pani doktor jest najlepszym ginekologiem i jednym z najlepszych lekarzy, jakich kiedykolwiek spotkałam. Jest profesjonalna, bardzo dobrze diagnozuje, zawsze dokładnie odpowiada na pytania, opowiada ze szczegółami, doradza i odradza. Mam zawsze poczucie, że pani doktor jest opiekuńcza oraz zawsze miła i uśmiechnięta. Minusem tego, że jest tak świetna jest to, że ma bardzo dużo pacjentek :) W Enel Med, gdzie ją poznałam nie ma do niej terminów na 3 miesiące ...
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Iwona Wójcicka-Bartłomiejczyk

MEDIVA Centrum Medyczne

Pani dr jest bardzo kompetetnym ginekologiem .Prowadziła moją ciąże .Urodziłam śliczną zdrową córeczkę.Najbardziej zadowaolona byłam z tego że Pani dr jezeli była taka potrzeba sama wykonywała badanie USG.Nie musiałam czekać na to badanie tak jak to sie zdarzało u innych lekarzy którzy nie byli wyspecjalizowani w tej dziedzinie.Z czystym sumieniem polecam Panią dr .

lek. med. Katarzyna Bednarek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18/lok. 18/1802

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta, pełne poświącenia prowadzenie całej mojej ciąży aż do szczęśliwych urodzin córeczki. Polecam
Anna W.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Gawroński

szpital ginekologiczno polozniczy
Inflancka

polecam kazdemu, nigdy nie otrzymalam takiego kompetentnego wytlumaczenia oceny sytuacji i nigdy przez zadnego ginekologa nie zostalam tak dokladnie przebadana

lekarz Regina Jędryka

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5

Bardzo kompetentna starsza pani doktor, od lat nie podwyższa cen za wizytę w prywatnej placówce aby dać pacjentką szansę na leczenie. Gorąco polecam.

Olga

dr n. med. Sławomir Witkowski

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i chętnie odpowiada na każde pytanie. Jest uprzejmy i miły.

dr n. med. Iwona Szymusik

Szpital im. Dzieciątka Jezus

PROFESJONALNIE prowadzona ciąża oraz opieka popołogowa! Podczas każdej wizyty mogłam liczyć na odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

dr Katarzyna Pancewicz

Instytut Matki i Dziecka

28.12.2009 dr Pancewicz odbierała mój poród. Wykazała się ogromną troską i mimo, że nie ja jedyna rodziłam na sali, co chwila przychodziła do mnie sprawdzać czynność skurczową i moje ogóle samopoczucie. Bardzo sympatyczna, dodała mi spokoju i pewności siebie w tej trudnej chwili. Szycie wykonała wzorowo (było chwalone przez innych lekarzy którzy mnie badali w późniejszym czasie). Gorąco polecam.

prof. dr hab. n. med. Artur Jakimiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kosiarzy 35

Bardzo dobry specjalista, w 100% polecam!!!

dr n. med. Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Braci Załuskich 3a lok. 27

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam ...

Ginekolodzy położnicy w Warszawie