Warszawa Ginekolog Położnik

Wolny termin: dzisiaj o 18:15. Sprawdź inny.

dr Beata Melosik

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

lekarz Mariusz Sadowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

Ginekolog godny polecenia! Profesjonalny,uprzejmy,uśmiechnięty,na zadane pytania udziela odpowiedzi bardzo dokładnych.Prowadziłam u pana Sadowskiego ciążę i spotkałam się z dużym zaangażowaniem i z profesjonalnym i miłym podejściem do mnie.Byłam przyjmowana i na nfz i prywatnie,w jednym i w drugim przypadku podejście do pacjentki było na wysokim poziomie.Polecam kazdej kobiecie w 100% ! :-)

Opinia dodana przez: Pani
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny.

prof. dr hab. Leszek Bablok

Androlog, Ginekolog położnik

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.

Opinia dodana przez: Miss
Wolny termin: jutro o 16:30. Sprawdź inny.

lek. med. Piotr Gacek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 27 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 27 Cze o 13:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a

Jestem bardzo zadowlona z wizyt u Pan Doktora. Zdobyl moje zaufanie, poswiecil sporo czasu moim problemom. Uwazam ze jest godny polecenia

Opinia dodana przez: Jola
Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 29 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

03-140 Białołęka, Warszawa

robiłam u p. doktor usg położnicze w enel med. miła spokojna kompetentna doktor. profesjonalnie okresliła termin porodu co do dnia:) polecam