Wrocław Ginekolog Położnik

Wolny termin: 17 Sie o 08:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Czesław Ciaputa

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.

Opinia dodana przez: Maria Krawiec

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Ewa Nojek

Położna, Ginekolog położnik

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa

51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Barbara
Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.

Opinia dodana przez: iza

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą.

Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

chodzę do Pani Doktor od 3 lat- wcześniej byłam u Niej w Stabłowicach. To miła i rzeczowa osoba, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna w badaniu. Polecam

Opinia dodana przez: MagdalenaZ.

Garwolińska 23/1
53-117 Wrocław

Pani doktor to bardzo dobra specjalistka, dokładnie zbadała, zanalizowała wyniki badań, postawiła diagnozę, ale że nie zajmuje się problemem który mnie dotyczył to poleciła i innego specjalistę. Była miła, bardzo delikatna w czasie badania, wszystko jasno wyjaśniła. Może nie jest bardzo pogodna i uśmiechnięta, ale lekarzem jest bardzo dobrym.

Opinia dodana przez: Natalia

PULSANTIS STANDARD
ALEKSANDRA OSTROWSKIEGO 3
53-238 Wrocław

Polecam jak najbardziej. Byłam pacjentka Pana Piotra w InVimed. Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie, w razie pytań lub wątpliwości dostępny pod telefonem w każdej chwili, szczery i nie robiący złudnych nadziei jak inni, jeśli cos jest nie tak od razu mówi co trzeba zmienić przez co nie jesteśmy naciągani na zbędne koszty. Po wszystkich dobrych wynikach badań została wszczęta procedura invitro i pomimo problemów udało sie juz za pierwszym razem 😀 Obecnie jestem w 21 tygodniu i wszystko przebiega książkowo.

Opinia dodana przez: Joanna

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Dr godny polecenia, mily, spokojny szalenie kompetentny, wszystko potrafi wytlumaczyc w sposob czytelny, zawsze poswieci tyle czsu ile potrzeba pacjentce, nigdy nie odnosi sie wrazenia, ze mu sie spieszy w skali od 1-10 oceniam go na 15 ;-)

Opinia dodana przez: Kama