Ginekolog Położnik W Okolicach Zakliczyn

- 176 lekarzy
Ginekolog położnik Tarnówka lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

  (+2 więcej)
liczba opinii: 15

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60
+4 więcej

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz godny polecenia w 100 %, pod każdym względem. Bardzo kompetentny, doskonale radzi sobie z poważnymi problemami, nie szkoda mu czasu, aby wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jest bardzo życzliwy i delikatny. Nie wiem jak jest w przypadku ciąży, ale drogie Panie, jeśli macie jakiś problem natury kobiecej, to tylko do tego Pana!!!
Opinia dodana przez: Angie
+1 więcej

Gabinet
ul. Biecka 30
38-300 Gorlice

Średnia ocen: 5,0/5
Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :)

Moja żona rodziła na dyżurze dr Wojciecha. Pan doktor przychodził często i pytał się jak się czuje, oraz zawsze tłumaczył co i w jakiej kolejności będzie wykonywane. Nie "znęcał" się nad rodzącą jak lekarz na poprzedniej zmianie tylko spokojnie tłumaczył w odpowiednim momencie - przeczekał aż skurcz minie. Ja jako mąż jestem bardzo zadowolony i sam mógłbym rodzić z tym ginekologiem ...
Opinia dodana przez: Szczepan
+3 więcej

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ul. Marcinkowicka 7A
33-395 Chełmiec

Średnia ocen: 5,0/5
bardzo miła Pani doktor, na pierwszej wizycie małomówna, ale na każdej kolejnej bardzo rozgadana i sympatyczna, polecam każdej pani :)
Opinia dodana przez: Natalia
+2 więcej

Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3
31-752 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie mogę sobie wyobrazić innego lekarza, któremu mogłabym tak zawierzyć nie tylko swoje, ale i moich dzieci zdrowie. Pan doktor przeprowadził także u mnie jedno cesarskie cięcie i jestem z tego bardzo zadowolona, rana została zszyta z wielką starannością dzięki czemu bardzo szybko się wszystko goiło. Jest bardzo dokładny i sumienny. ...
Opinia dodana przez: Monika
+2 więcej

NZOZ Opieka Całodobowa Sp. z o.o. sp. komandytowa
541
33-343 Rytro

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz godny polecenia. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, strasznie się bałam ale po pierwszej wizycie strach minął :) . Cechy jakie mogę opisać u Pani doktor to :
wykwalifikowany lekarz z powołaniem,konkretna, stanowcza, miła,wesoła,życzliwa,troskliwa, bardzo się cieszy jak widzi na USG zdrowego maluszka, bo to dzięki niej mamy nasze bobaski :)
Opinia dodana przez: Magda
+1 więcej

NZOZ KOR-MED
ulica Niecała 43
32-700 Bochnia

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny fachowiec,mający na uwadze wyłącznie dobro pacjenta, spokojny, zrównoważony, ciepły, cierpliwy,, pogodny. Posiada cechy charakteru niezbędne w zawodzie, który wykonuje perfekcyjnie.Oddział Ginekologiczno - położniczy, którym kieruje w Powiatowym szpitalu w Bochni godny polecenia.
Opinia dodana przez: Emilia

Gabinet
Murowianka 4/4
32700 Bochnia

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny specjalista i szkoda, że już od 10 lat na emigracji. Wybrał spokojne i dostanie życie i lepszy klimat.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Grzegorz Kowalewski

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

+1 więcej

Centrum Zdrowia Tuchów

33-170 Tuchów

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam do tej pory. Pomógł mi chodź inni lekarze twierdzili, że zmiana na sromie którą miałam sama się wchłonie, bez leków. A pan doktor Kowalewski jak półroczne leczenie zachowawcze nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, skierował mnie do szpitala na zabieg wycięcia zmiany. Wcześniej wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg, co będzie robił, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił.Przebywałam na oddziale Doktora Kowalewskiego, osobiście przeprowadził zabieg. Przed i po zabiegu ...
Opinia dodana przez: mloda1989


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat