Ginekolog Położnik Gdańsk

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.

Opinia dodana przez: młoda Lilia

80-286 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat
Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat

Opinia dodana przez: Gosia

Michał Mędraś

Położna, Ginekolog położnik

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO

80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)

Opinia dodana przez: Maciej

80-850 Gdańsk

Pani doktor prowadziła moją ciążę w 2014 roku i sądzę, że jedynie dzięki niej ją donosiłam. Pani doktor ordynowała mi leki i zastrzyki, które mi bardzo pomogły w ciąży doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję.
Joanna

Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!

Opinia dodana przez: Dorota

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)

Opinia dodana przez: Patrycja

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Bardzo fajna, mila i kompetentna lekarka. Wszystko wykonuje jak nalezy. Przyjemna. W lux med dlugie terminy co wg mnie swiadczy o tym ze jest poważanym lekarzem.

Opinia dodana przez: Karolina

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63
Gdańsk

A ja polecam Doktora "Boćka" wszystkim rodzicom, którzy spodziewają się bliźniaków. Ciąża bliźniacza jednojajowa, jednokosmówkowa, dwuowodniowa czyli ciąża bardzo wysokiego ryzyka. Po wykonaniu USG przez doktora, po którym stwierdził ciążę mnogą najpierw zastanawiałam się jak poradzimy sobie z bliźniakami, następnie Doktor bardzo rzeczowo wytłumaczył, zdefiniował z jakimi problemami możemy się borykać w czasie całej ciąży. Oczywiście momentalnie przestałam zastanawiać się nad kwestią logistyczną a najważniejsze były kolejne wizyty. Doktor wykonywał USG bardzo dokładnie, skrupulatnie (czasem Jego skupienie przez 50 min było nie do wytrzymania), dopiero po analizie wszystkich danych dokładnie tłumaczył, co i jak. Jak dla mnie jest osobą rzeczową, kompetentną, posiada ogromną wiedzę (również praktyczną) w zakresie zespołu przetoczenia u bliźniaków jednokosmówkowych, a najważniejsze ma INTUICJĘ. Niestety w przypadku takiej ciąży pewnych problemów nie da się w oczywisty sposób przewidzieć no ale Doktor to zrobił. Sprawdziło się wszystko, zaufaliśmy mu całkowicie. USG, badania, pobyt w szpitalu i w końcu rozwiązanie wszystko całościowo z pełnym zaufaniem. Specyficzne poczucie humoru, żart lekko „kąsany” , ale osoby inteligentne, z poczuciem humoru na pewno się nie obrażą. Panie Doktorze dziękujemy a Ania i Wiki pozdrawiają zdrowo śpiąc.

Opinia dodana przez: Monika