Ginekolog Położnik

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

Opinia dodana przez: Łucja K.
Ginekolog położnik Kraków  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 40

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

Ginekolog położnik Nowy Targ lekarz Łukasz Laskowicz

34-400 Nowy Targ

Ginekolog położnik Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Oli
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.

Opinia dodana przez: monab1 monab1
Ginekolog położnik Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Magda Wójcik
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia