Złotów Ginekolog Położnik

Świerczewskiego 34a lok. 1
11-015 Olsztynek

Kopernika 4
77-400 Złotów

Lekarz rzeczywiście godny polecenia! Wizyta odbywa się w spokojnej atmosferze. Pani doktor jest uprzejma i rzeczowo wszystko tłumaczy. Gabinet jest wygodny dla pacjentki, przede wszystkim dlatego, że dostępne jest osobne pomieszczenie do przygotowania się do badania i nie trzeba rozbierać się "za parawanikiem". Pozytywnie zaskoczyła mnie dostępność jednorazowych "spódniczek" do badania - nie jest to częsty widok w gabinetach prowadzonych w ramach NFZ. Wygodny jest również system wydawania recept - w przypadku przyjmowania stałych leków nie trzeba czekać na kolejną wizytę, ale poprosić w rejestracji o przygotowanie recepty.

Opinia dodana przez: Urszula

Norwida 8
Złotów

ta PANI prowdzi moją ciążę -jest beznadziejna,niekompetentna. mam ciążę z problemami to już jej nie pasuje, prosto w oczy ówi że jak chcę zobaczyc dzieciaka /BYŁAM PO KRWOTOKU NIE WIDZILA CO JEST/ to mam przyjscpo 15 -naprywatnawizytre WSTYD

Opinia dodana przez: wioleta

Mickiewicza 27/2