lek. med. Paweł Palacz

Ginekolog położnik, Ginekolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517

wizyta już od 100
U dr Palacza bylam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Zaskoczył mnie swoją wiedzą i osobą, to bardzo sympatyczny człowiek. Oby więcej takich osób...
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Sławomir Artymiak

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik
Ruda Śląska Ginekolog położnik dr n. med. Bogusława Piela

dr n. med. Bogusława Piela

ul. Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Panią Doktor poznałam przy okazji badań prenatalnych w Tychach, robiła mi również amniopunkcję. Gorąco polecam, pod każdym względem, kompetencje - widać, że właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mega pozytywne podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, miła i ciepła osoba ( niestety bardzo rzadkie objawy u lekarzy ). A tak poza tym fajna z niej kobitka:)

lek. med. Ewa Gołasa

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Bardzo Dobra Pani Doktor, angażuje się, żeby po informować pacjentkę o wyniku badań wykorzystuje swój prywatny czas, cieszę się że na nią trafiłam.
Warszawa Ginekolog lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta
Warszawa Ginekolog lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

Ginekolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517

wizyta już od 50
Lekarz idealny - spokojna, rzeczowa, zawsze wyczerpująco informuje pacjenta. Prowadziła moją ciąże, jestm pacjentkką od 5 lat i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. Bardzo polecam
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Wola, Warszawa

wizyta już od 50
Z wielką dozą niepewności weszłam w styczniu do gabinetu pani doktor. Nie znałam jej w ogóle, a miała prowadzić moją ciążę (poprzednia lekarka nie mogła i akurat ona wskazała mi panią doktor Szczudlik jako profesjonalnalistę). Okazało się, że pani doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, o wysokim poziomie zaangażowania w wykonywaną pracę, a także niezwykle empatyczną osobą. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim uspokojona, że wszystko jest ok. ...
Opinia dodana przez: Joa
Ruda Śląska Ginekolog lek. med. Marzena Malec

lek. med. Marzena Malec

NZOZ "Genom"
ulica 1 maja 339
41-710 Ruda Śląska

Pani Marzena prowadziła moje dwie ciąże. Pomimo różnych komplikacji zawsze mogłam liczyć na pomoc. Nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie, jest bardzo cierpliwa, dokładnie wykonuje badania, można zadawać jej pytania i na nie odpowiada.
Oprócz tego jest bardzo sympatyczną osobą,dlatego wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze.
Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza, któremu mogłam zaufać i spokojnie czekać na narodziny córek, bo wiedziałam że jestem otoczona ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B