Ginekolog

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik
Szczecin Ginekolog lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik
Radom Ginekolog lek. med. Ewa Gołasa

lek. med. Ewa Gołasa

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Pani doktor niezwykle miła, rzeczowa, komunikatywna. Od pierwszej chwili w gabinecie wzbudza zaufanie. Atmosfera wrecz "domowa" podczas wizyty, zero skrepowania. Lekarz z powołania! Zdecydowanie polecam
Warszawa Ginekolog lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta
Poznań Ginekolog onkolog dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Grunwald, Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! ...
Opinia dodana przez: Majka

dr n. med. Agnieszka Janczak-Saif

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Z czystym sumieniem mogę polecić, jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam a było ich nie mało...
Kraków Ginekolog dr n. med. Dariusz Gołąbek

dr n. med. Dariusz Gołąbek

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

wizyta już od 100
Pierwszy raz miałam styczność z tym lekarzem leżąc w szpitalu Ujastek na patologii ciąży. Zrobił na mnie duże wrażenie ponieważ po pierwsze okazał się świetnym specjalistą a po drugie nie dzielił pacjentek na te, które mają w szpitalu "swojego" lekarza i pozostałe, co dało się odczuć w traktowaniu przez większość lekarzy. Do wszystkich pacjentek podchodził z jednakowym zaangażowaniem i co miłe z uśmiechem. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę. Trafiłam ...
Iława Ginekolog położnik lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Gabinet Medycyny Naturalnej BIONET
Długa 29
14-200 Iława

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan doktor Lewandowski,uprzejmy,miły młody lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.Byłam operowana przez pana doktora,polecam z całego serca pana doktora.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B