Szczecin Ginekolog lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik
Poznań Ginekolog onkolog dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Grunwald, Poznań

Pan doktor Michał Pawlak zrobił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego w swojej dziedzinie lekarza. Był bardzo uprzejmy , a przy tym rzeczowy, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wzbudził moje zaufanie,
Opinia dodana przez: Dorota
Radom Ginekolog lek. med. Ewa Gołasa

lek. med. Ewa Gołasa

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Pani doktor podchodzi z sercem do pacjenta. Jest uprzejma i wszystko dokładnie tłumaczy.
Prowadziła moją 2ciąże.
Opinia dodana przez: Ewa
Warszawa Ginekolog lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta
Warszawa Ginekolog lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

lekarz Jagoda Dembowiecka-Ochman

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Wola, Warszawa

Lekarz idealny - spokojna, rzeczowa, zawsze wyczerpująco informuje pacjenta. Prowadziła moją ciąże, jestm pacjentkką od 5 lat i nie mam żadnych negatywnych doświadczeń. Bardzo polecam
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Wola, Warszawa

wizyta już od 50
Z wielką dozą niepewności weszłam w styczniu do gabinetu pani doktor. Nie znałam jej w ogóle, a miała prowadzić moją ciążę (poprzednia lekarka nie mogła i akurat ona wskazała mi panią doktor Szczudlik jako profesjonalnalistę). Okazało się, że pani doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, o wysokim poziomie zaangażowania w wykonywaną pracę, a także niezwykle empatyczną osobą. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim uspokojona, że wszystko jest ok. ...
Opinia dodana przez: Joa

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr Krzysztof Więczkowski

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a

Pomagajmy Razem
Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 na mój cel, pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakupie leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455

Serdeczna Prośba o Pomoc
Zwracam się z bardzo gorącym apelem do ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz
Nowy Targ Ginekolog lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

wizyta już od 60
Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Iława Ginekolog położnik lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

Ginekolog położnik, USG jamy brzusznej

EKO-DOKTOR
14-200 Iława Długa 29
Iława

wizyta już od 50
Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B