Ginekolog

Ginekolog położnik Kraków dr n. med. Małgorzata Radecka

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Wspaniała lekarka, pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna i kompetentna, jestem pacjentka juz 15 lat naprawde idealny ginekolog-położnik.
Ginekolog onkolog Kraków dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: JÓZEFA
Ginekolog Warszawa dr Ewa Ślizień-Kuczapska

dr Ewa Ślizień-Kuczapska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma wielką wiedzę, zrozumienie dla pacjenta. Poświęca każdy swój wolny czas, jeśli jest to potrzebne. Jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę i że dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zdiagnozowała moją chorobę i pomogła mi.
Opinia dodana przez: Basia
Ginekolog Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze ...
Opinia dodana przez: Beata
Po kilku latach chodzenia do różnych lekarzy z przewlekłymi stanami zapalnymi trafilam przypadkiem do Pani doktor. Pierwsza wizyta, pierwsza recepta i problem minął jak ręką odjął. Szkoda, że przez kilka lat się męczyłam i wydawałam ogromną ilość pieniędzy na leki ktore na mnie nie działały.
Opinia dodana przez: Kamila
Ginekolog Warszawa lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!
Opinia dodana przez: marlena
Ginekolog  dr n. med. Agnieszka Szukała

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z ...
Opinia dodana przez: Anna
Ginekolog położnik Warszawa dr Kamil Zalewski

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Al. Jerozolimskie 56c

Lekarza od labioplastyki szukałam chyba z pół roku. Czytałam wszystkie fora internetowe na ten temat. Przeglądałam opinie i informacje o lekarzach. Nie miało to dla mnie znaczenia gdzie zabieg się odbędzie, tzn. w jakim mieście. Byłam gotowa nawet pojechać na drugi koniec Polski byleby trafić w dobre ręce. Szukałam szukałam i powiem szczerze, że na wszystkich forach właściwie pojawia się regularnie może 5 nazwisk. Z wrocławia, gliwic, 2 z warszawy ...
Opinia dodana przez: Kasia
Ginekolog Warszawa dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 100

Wałowa 5 lok. 9

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
Ginekolog Gdańsk dr n. med. Sambor Sawicki

Indywidualna Praktyka Lekarska

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Miły, wszystko tłumaczy. Jedyny minus to, że nie daje od razu skierowania na badania tylko szuka najpierw czegoś innego. Jednak jak już zrobi się badania to lekarz bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy.
Opinia dodana przez: Iza