Filtruj terminy

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog onkolog  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana

lek. med. Monzer Masri

Ginekolog położnik, Ginekolog

Krasińskiego 5/2
41-800 Zabrze

Polecam wszyskim kobietom z brzuszkiem. ;) Konkretny.
Skupiony na pracy. Wykonuje zawod z pasja. Jednym slowem fachowiec.
Opinia dodana przez: monika
Ginekolog  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

DOKTOR ANDRZEJ BRYNCZAK jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem. Udziela cierpliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, rozwiewa obawy ale jeśli trzeba mówi otwarcie o zagrożeniach. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam ciężkiej, tradycyjnej operacji. Zostałam zoperowana przez Pana Doktora w Klinice im. Orłowskiego na Czerniakowskiej metodą laparoskopii i po trzech dniach byłam już w domu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzję oraz zaproponował i wykonał laparoskopię.