Ginekolog Endokrynologiczna

Wolny termin: 26 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Ireneusz Brzozowski

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

dr n. med. Brzozowski Ireneusz
Polecam, juz po pierwszej wizycie przy moin przypadku podszedł od razu do rzeczy i wyjaśnił co mnie czeka. Jestem jemu bardzo wdzięczna bo inni lekarze już nie dawali mi szans na bycie mamą. Jeszcze raz polecam.

dr n. med. Brzozowski Ireneusz

Opinia dodana przez: ELWIRA

lekarz Anna Błażejczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Śląska 5 szczecin tel. 601586801
Więckowskiego 2 lok. 1
70-411 Szczecin

Pani Dr jest doskonałym specjalistą! Swoje diagnozy zawsze poprzedzała badaniami. Nigdy nie trzeba było prosić o ich wykonywanie. Jest doskonałym lekarzem! Spóźnia się na wizyty i jest mało sympatyczna.

Opinia dodana przez: Gość

lekarz Wojciech Dubrawski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Warszawska Przychodnia Endokrynologiczna
Władysława Przanowskiego 83

Zdecydowanie przereklamowane nazwisko. Pan doktor jest bardzo wyniosły, stwarza dystans, w gabinecie czułam się jak zero.Przyznaję, że dr Dubrawski ma wiedzę ze swojej dziedziny, ale nie dysponuje umiejętnością przekazania jej. Wizyta nie należała do tanich a człowiek wychodzi z poczuciem straconych pieniędzy i czasu. Nie polecam!

Opinia dodana przez: Klaudia