Ginekolog Gdańsk

Ginekolog Gdańsk dr n. med. Sambor Sawicki

Indywidualna Praktyka Lekarska

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Miły, wszystko tłumaczy. Jedyny minus to, że nie daje od razu skierowania na badania tylko szuka najpierw czegoś innego. Jednak jak już zrobi się badania to lekarz bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy.
Opinia dodana przez: Iza

dr Maciej Pankau

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊
Opinia dodana przez: Kinga

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.
Opinia dodana przez: młoda Lilia

80-286 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

Michał Mędraś

Ginekolog położnik, Położna

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO

80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)
Opinia dodana przez: Maciej

Dzięki p.doktor mój syn ma dziś 15 lat
Trafiłam do rejonowej przychodni ze strasznym bólem brzucha i 5tyg ciąży. Trafiłam do szpitala z diagnoza że zaczęło się poronienie. Ale najpierw w przychodni dostałam tabletki na podtrzymanie ciąży. Po mimo że nie byłam prywatną pacjentką i leżałam na innym oddziale p.doktor była codziennie sprawdzić czy wszystko jest ok.
Opinia dodana przez: Gosia

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

80-360 Gdańsk

Szczerze polecam! Jestem pacjentką pana doktora od prawie dziesięciu lat. Prowadził moje dwie ciąże, przeprowadził cesarskie cięcie, a ostatnio również zalecił i wykonał zabieg wyłyżeczkowania. Jest kompetentny, rzeczowy, troszczy się o swoje pacjentki i stwarza poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Mu za wszystko.
Opinia dodana przez: Ola

80-850 Gdańsk

Pani doktor prowadziła moją ciążę w 2014 roku i sądzę, że jedynie dzięki niej ją donosiłam. Pani doktor ordynowała mi leki i zastrzyki, które mi bardzo pomogły w ciąży doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję.
Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!
Opinia dodana przez: Dorota

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)
Opinia dodana przez: Patrycja