Ginekolog Katowice

- 213 lekarzy
+4 więcej

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna
+1 więcej

Centrum Zdrowia Kobiety
ul. Armii Krajowej 192
Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam. Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Mam 34 lata, a tak kompetentnego, życzliwego ginekologa jeszcze w swoim życiu nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Honorata
+5 więcej

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywny. Miłe podejscie do pacjentki i pozytywna atmosfera podczas całej wizyty. Lekarz dokładnie tłumaczy cały problem i przedstawia jakie są alternatywy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo młodego wieku lekarza uważam że dużo wie i liczę, że z biegiem lat nie zmieni podejścia do swojej pracy. Polecam!
Opinia dodana przez: Basia
+1 więcej

FEMINA
FLIEGERA 18
Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi ...
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
profesjonalista a do tego empatyczny i rzeczowy. jedyny lekarz u którego czułam się naprawdę dobrze. Leczyłam się u pana doktora 4 lata, byłam beznadziejnym przypadkiem, miałam AMH 0,4, nie mogłam mieć dzieci a i tak wycisnął ze mnie bliźniaki. Cudowne , wspaniałe dzieci. Dziękuję Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Angelius Provita
Fabryczna 13d
40-611 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Po wizycie refleksja: gdyby sposób działania Pana Doktora i myślę, że funkcjonowanie całego Angeliusa przenieść na cały kraj - mielibyśmy oazę dobrobytu, dynamiczny rozwój z coraz lepszą perspektywą.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 9

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny Lekarz, serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Sławomira Ptaszny

dr Roman Spyra

Ginekolog położnik

liczba opinii: 4

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Strasznie miły, pomocny i wyrozumiały. Potrafi wytłumaczyć pacjentce co i jak, jest delikatny podczas badań i nie gardzi pomocą, a mnie w ostatnim czasie była ona bardzo potrzebna w trakcie ciąży. Zawsze wiem jak ma się moje dziecko, wszystko widzę na monitorze w jego gabinecie i za każdym razem wszystko dokładnie potrafi wyjaśnić.
O tym lekarzu mogłabym mówić bez końca. Polecam ...
Opinia dodana przez: Anonimow

Bartłomiej Kuczera

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

Okręgowy Szpital Kolejowy

Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz z powołania, naprawdę delikatny i rzeczowy. pomoże w każdej sytuacji, nawet o północy.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Dr Beata Rembielak - Stawecka to lekarz idealny - osoba ciepła, serdeczna i wyrozumiała, a przy tym wspaniały i kompetentny fachowiec o dużej wiedzy. Z powodu dużego i szybko rosnącego mięśniaka musiałam mieć usunięty trzon macicy wraz z jajowodami. Przed operacją pani doktor dokładnie wyjaśniła mi, na czym będzie ona polegać i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania rozwiewając moje obawy i wątpliwości. Zarówno przed samym zabiegiem, jak i po nim ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ginekolodzy w KatowicachCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat