Ginekolog Kraków

Ginekolog Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)
Opinia dodana przez: Weronika
Ginekolog Kraków lekarz Andrzej  Jaworowski

lekarz Andrzej Jaworowski

Ginekolog

wizyta już od 100

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31
Kraków

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i ...
Opinia dodana przez: Ania Krzysztofowicz
Ginekolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog Kraków lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Uniwersytecki

Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna
Ginekolog Kraków lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

ulica Siemiradzkiego 16/5

Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina
Ginekolog Kraków lek. med. Anna Totko

lek. med. Anna Totko

Ginekolog położnik, Ginekolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

polecam serdecznie panią doktor :) bardzo miła i sympatyczna. Posiadaa ogromną wiedzę i doświadczenie ;)
Opinia dodana przez: Daria
Ginekolog położnik Kraków dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

wizyta już od 100

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Jestem nową pacjętką Dr A.P.Jaworowskiego jestem bardzo mile zaskoczona wizytą.Jestem w pierwszej ciąży,gdzie pojawia się wiele pytań, obaw, niepewności dr na każde pytanie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, co ważne udostępnił nr tel i oświadczył, że zawsze można do niego dzwonić co dla mnie jest bardzo ważne..poczułam się bardzo doceniona i potraktowana poważnie chociaż to była pierwsza wizyta. Dr bardzo sympatyczny miły uśmiechniety przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Nie ukrywam , ...
Opinia dodana przez: Ela
Ginekolog położnik Kraków dr n. med. Małgorzata Radecka

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Wspaniała lekarka, pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna i kompetentna, jestem pacjentka juz 15 lat naprawde idealny ginekolog-położnik.
Ginekolog onkolog Kraków dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA JEST LEKARZEM O BARDZO DUŻYM DOŚWIADCZENIU MEDYCZNYM.JEST BARDZO MIŁY I SERDECZNY.POTRAKTOWAŁ MNIE BARDZO KOMPLEKSOWO I BARDZO DOBRZE.JESTEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA . BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA PANU DOKTOROWI PAWŁOWI BAŚCIE ZA DIAGNOZĘ I WIARĘ W DOBROĆ LEKARZY.LEKARZ GODNY POLECENIA TO PAN DOKTOR PAWEŁ BASTA.DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: JÓZEFA

Ginekolodzy w Krakowie