Ginekolog Kraków

Kraków Ginekolog lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Ginekolog położnik dr n. med. Małgorzata Radecka

dr n. med. Małgorzata Radecka

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

Od wielu lat wierna Pacjentka Pani Doktor. Teraz prowadzi moja pierwsza ciąże. Nadal jestem bardzo zadowolona. Godna zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Ginekolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
Kraków Ginekolog lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Uniwersytecki

Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna
Kraków Ginekolog lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

ulica Siemiradzkiego 16/5

wizyta już od 60
Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina
Kraków Ginekolog lek. med. Anna Totko

lek. med. Anna Totko

Ginekolog położnik, Ginekolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3

polecam serdecznie panią doktor :) bardzo miła i sympatyczna. Posiadaa ogromną wiedzę i doświadczenie ;)
Opinia dodana przez: Daria

lek. med. Andrzej Bałasz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

wizyta już od 80
Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera

dr n. med. Ryszard Jankowski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet Ryszard Jankowski
Kostrzewskiego 47

Trafiłam do Pana Doktora z niepokojącymi plamieniami w środku cyklu miesięcznego, bardzo mnie to przeraziło, chciałam udać sie do prawdziwego specjalisty, balam sie zaufac lekarzowi na nfz to bylo dla mnie zbyt wazne. pan doktor zajal sie mna bardzo cieplo i profesjonalnie, okazalo sie ze to suchosc pochwy i niestety po stosunku podrazniona blona zaczynala reagowac na brak wystarczajacego sluzu... Jestem juz po odpowiednim zabiegu i moge normalnie funkcjonowac. polacem ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Andrzej Orawiec

Ginekolog

Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Chciałam Wam odradzić wizytę u ginekologa Andrzej Orawiec. Wizyta z badaniem 100f Sprzęt starej daty na którym dobrze nie widać, nawet pęcherza ciążowego we wczesnej ciąży, nie wspomnę już o serduszku. Przez jego stary sprzęt teraz żyje w niepewności czy ciąża rozwija się prawidłowo... zaznaczam, że jest to moja druga ciąża, w poprzedniej byłam na kilku badaniach usg i nigdy nie spotkałam się z tak starym sprzętem : Wizyta bardzo ...
Opinia dodana przez: kasia

Ginekolodzy w Krakowie