Ginekolog Kraków

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pan dr.Huras to naprawde wporzadku lekarz...prowadził moja 1ciaże i teraz okazalo sie , ze jestem w 2ciaży i również będę chodziła do niego bo jest miłym , uprzejmym i z poczuciem humoru człowiekiem.naprawde lekarz z powołania. POLECAM.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

lekarz Jadwiga Masior

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

KOV-MED

Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki.
Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

lekarz Ewa Ryskala

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kraków

Wspaniała lekarka, bardzo miła i przede wszystkim bardzo rzeczowa i konkretna. Niczego nie bagatelizuje, odpowie na każde pytanie. Ufam Jej w 100%. Jest moją lekarką od 13lat.
Opinia dodana przez: mala

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Felinskiego 2A

Poznalam Pana Doktora w 2003 roku ( w wieku 27 lat) i regularnie przyjezdzam z zagranicy do Niego na wizyty od tamtego czasu. Zapobiegl rakowi jajnika fachowa diagnoza i szybkim dzialaniem (w ciagu dwoch tygodni znalazlam sie w szpitalu na operacji). Do tej pory nie mam ZADNYCH problemow, ale co pol roku przyjezdzam na kontrole i usg. Polecilam Go mojej kolezance, ktora takze wyprowadzil ze wszystkim dolegliwosci i ktora tak ...

Anna Pyra

Kraków

niesamowita osoba !!! brak słów lekarz pierwsza klasa szkada że takich ludzi jest tak mało polecam polecam !!!

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Urzędnicza 41/3
Kraków

Bardzo miła Pani doktor. Dobry lekarz. Rozmawia o chorobie dokładnie tłumaczy. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera, pacjentka jest zrelaksowana.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia i Profilaktyki "Dąbie" Sp.z o.o.
ulica Widok 31

Z czystym sumieniem moge polecić tego leekarza. Prowadzil moje dwie ciąze chodziłam do niego prywatnie jak i na NFZ (niestety juz nie przyjmuje na NFZ) i za każdym razem był bardzo uprzejmy, rzeczowy i zawsze poświecal mi bardzo dużo czasu. Pamieta swoich stalych pacjentów, nie naciąga na wizyty ja chodziłam do niego raz w miesiącu. I gdybym była po raz trzeci w ciąży na pewno będzie moim lekarzem prowadzącym po ...

ul. Długa 30, Kraków
Kraków

Cudowna kobieta, bardzo kompetentna i uprzejma. Nie ma jakiś uwag ,,nie na miejscu". Przyjmuje z uśmiechem na twarzy i cały czas jej ten uśmiech towarzyszy.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Jeśli to Wasz pierwsza wizyta lub macie jakieś ,,nie miłe przygody" z innymi ginekologami to WARTO wybrać się właśnie do tej pani doktor :)

ulica Oboźna 4

wielu lekarzy w zyciu odwiedziłam ale takiego "ludzkiego" jeszcze nie spotkalam. Traktuje Cie jak koleżankę, która przyszła po poradę/pomoc, tlumaczy rzeczowo, gaduła straszna swoja droga:) ale dobrze z innych to siłą nic nie wydrze. Ceny... jak na realia Krakowsie to ujdzie w tłumie ale za taki profesjonalizm i podejscie nalezy się. Byłam u niej prywatnie ale jak chodziłam jeszcze kiedy w szpiutalu na nfz to była taka sama.

Ginekolodzy w Krakowie