Ginekolog Kraków

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

lekarz Jadwiga Masior

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

KOV-MED

Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki.
Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

lekarz Ewa Ryskala

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kraków

Wspaniała lekarka, bardzo miła i przede wszystkim bardzo rzeczowa i konkretna. Niczego nie bagatelizuje, odpowie na każde pytanie. Ufam Jej w 100%. Jest moją lekarką od 13lat.
Opinia dodana przez: mala

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Felinskiego 2A

Poznalam Pana Doktora w 2003 roku ( w wieku 27 lat) i regularnie przyjezdzam z zagranicy do Niego na wizyty od tamtego czasu. Zapobiegl rakowi jajnika fachowa diagnoza i szybkim dzialaniem (w ciagu dwoch tygodni znalazlam sie w szpitalu na operacji). Do tej pory nie mam ZADNYCH problemow, ale co pol roku przyjezdzam na kontrole i usg. Polecilam Go mojej kolezance, ktora takze wyprowadzil ze wszystkim dolegliwosci i ktora tak ...

Anna Pyra

Kraków

niesamowita osoba !!! brak słów lekarz pierwsza klasa szkada że takich ludzi jest tak mało polecam polecam !!!

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Urzędnicza 41/3
Kraków

Bardzo miła Pani doktor. Dobry lekarz. Rozmawia o chorobie dokładnie tłumaczy. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera, pacjentka jest zrelaksowana.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia i Profilaktyki "Dąbie" Sp.z o.o.
ulica Widok 31

Z czystym sumieniem moge polecić tego leekarza. Prowadzil moje dwie ciąze chodziłam do niego prywatnie jak i na NFZ (niestety juz nie przyjmuje na NFZ) i za każdym razem był bardzo uprzejmy, rzeczowy i zawsze poświecal mi bardzo dużo czasu. Pamieta swoich stalych pacjentów, nie naciąga na wizyty ja chodziłam do niego raz w miesiącu. I gdybym była po raz trzeci w ciąży na pewno będzie moim lekarzem prowadzącym po ...

ul. Długa 30, Kraków
Kraków

Cudowna kobieta, bardzo kompetentna i uprzejma. Nie ma jakiś uwag ,,nie na miejscu". Przyjmuje z uśmiechem na twarzy i cały czas jej ten uśmiech towarzyszy.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Jeśli to Wasz pierwsza wizyta lub macie jakieś ,,nie miłe przygody" z innymi ginekologami to WARTO wybrać się właśnie do tej pani doktor :)

ulica Oboźna 4

wielu lekarzy w zyciu odwiedziłam ale takiego "ludzkiego" jeszcze nie spotkalam. Traktuje Cie jak koleżankę, która przyszła po poradę/pomoc, tlumaczy rzeczowo, gaduła straszna swoja droga:) ale dobrze z innych to siłą nic nie wydrze. Ceny... jak na realia Krakowsie to ujdzie w tłumie ale za taki profesjonalizm i podejscie nalezy się. Byłam u niej prywatnie ale jak chodziłam jeszcze kiedy w szpiutalu na nfz to była taka sama.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GALLA-DERM" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Galla 24

Rewelacyjny lekarz i cudowny człowiek. Do pana dr poszłam tylko na konsultację, a zostałam jego stałą pacjentką. Lekarz dokładnie mi wszystko wytłumaczył, wyjaśnił problem, następnie w szpitalu przeprowadził laparoskopię, po której błyskawicznie doszłam do siebie. Następnie zwrócił uwagę na jeden hormon, który odstawał od normy, ale którym poprzedni dwaj ginekolodzy radzili się nie przejmować, dostałam na niego lek i już po trzech miesiącach byłam w upragnionej ciąży. Jeśli chodzi o ...

Ginekolodzy w Krakowie